Divergent (Divergence) Insurgent

Insurgent

Insurgent

Po úspěchu prvního filmu na předlohy populární trilogie se zfilmování dočkala i Rezistence. Česká premiéra se uskutečnila 19. března 2015.

2015

ZÁKLADNÍ INFO:

Česká premiéra: 19. března 2015
Režie: Robert Schwentke
Scénář: Brian Duffield, Akiva Goldsman, Mark Bomback
Hudba: Joseph Trapanese
Hrají: Shailene Woodley (Tris Prior), Theo James (Čtyřka), Ansel Elgort (Caleb Prior), Kate Winslet (Jeanine Matthews), Zoë Kravitz (Christina), Miles Teller (Peter Hayes)
Stopáž: 119 minut

Rozpočet: 110 milionů dolarů
Výnos za první víkend: 52,3 milionů dolarů
Celkový výnos: 297,3 milionů do­larů

O ČEM FILM POJEDNÁVÁ:

Tris a Čtyřka jsou na útěku před Neohroženými a Jeanine. Ta se snaží polapit všechny divergentní jedince, aby rozluštila tajemství Chicaga. S pomocí těch, kteří stojí na okraji společnosti, se Tris a Čtyřka rozhodnou jít do boje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Reklama

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Hodnocení filmů

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás