Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

Dollhouse hlásí pauzu

Dollhouse hlásí pauzu

Smutná zpráva pro všechny fanoušky, kteří kouzlu seriálu Josse Whedona nadobro propadli. Chlapíci z FOXu jsou však neúprosní.

0 0
29.10.2009

Už minulá sezóna měla problémy se sledovaností a jen tak tak se protloukla k samotnému konci a vydání DVD. Na nosiči také vyšel nevysílaný třináctý díl, který nastiňoval svět loutek budoucnosti. Nelibost fanoušků navíc přiměla studio, aby natočili nový pilotní díl, který však taktéž nebyl nikdy odvysílán.

Můžeme proto hovořit o velkém štěstí, že kladívko FOXu ještě přitlouklo ve prospěch druhé sezóny, která s prakticky dvakrát nižší sledovaností vtrhla v září na obrazovky. Po čtyřech dílech však zase brzy zmizela a dá si do začátku prosince pauzu. Dollhouse naštěstí neskončí v propadlišti dějin jako nedokončený seriál a FOX odsouhlasil seriálu všech třináct epizod (tedy osm zbylých), po nich ale již všichni očekávají nepotvrzené utnutí a smutné rozloučení.

Nové řadě nepomohlo ani zkrácení délky epizody z padesáti minut na čtyřicet (stejně jako u Fringe, u kterého však křivka oblíbenosti roste stále vzhůru), což byl jeden z faktorů, proč divákům přišel seriál zbytečně natáhnutý a nudný.

5.12. na nás tedy čekají dokonce dvě epizody za sebou (5×05, 5×06) a po odvysílání celé série se musíme připravovat na nejhorší. Naděje však stále umírá poslední.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Úvodní píseň

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama