Dracula (Drákula) Jessica De Gouw o nadšení z natáčení

Jessica De Gouw o nadšení z natáčení

Jessica De Gouw o nadšení z natáčení

Vycházející hvězda Jessica De Gouw, kterou můžeme znát ze seriálu Arrow, hraje v první seriálové verzi Drákuly Minu Murray. V kratičkém rozhovoru prozradila, jaké bylo její setkání s Johnnym Meyersem na place.


1 0
21.10.2013

Když se herečka dozvěděla o své roli v seriálu ‚Dracula‘, byla štěstím bez sebe. Málokdo ale ví, že herce měl čekat 12-i měsíční pobyt v Budapešti, kde se natáčelo (v závěru to, myslím, bylo méně). „Oh, můj Bože. Tohle je vše, co jsem kdy chtěla. Jsem teď v Budapešti a hraji s upíry.

Když se seriál ‚Arrow‘ obnovil pro 2. sérii, již herečka nemohla slíbit svou účast, neboť se upsala novému projektu ‚Dracula‘, kde se měla objevit vedle hvězdného Johnnyho Rhyse Meyerse. „Johnny je úžasný. Vzpomínám si na první setkání. Byla jsem tak vystrašená, protože mám k němu jako k herci respekt, ale bylo to legrační, takže to rychle přešlo od: ‚Oh, to je Jonathan Rhys Meyers‘ k ‚Oh, to je můj Johnny‘. Je to ten nejsladší člověk a myslím si, že jsem se ze všech herců naučila nejvíc od něj.“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI