Dracula (Drákula) Jonathan Rhys Meyers: Navěky padouchem

Jonathan Rhys Meyers: Navěky padouchem

Jonathan Rhys Meyers: Navěky padouchem

Jonathan Rhys Meyers bude od nynějška znám jako nový hrabě Drákula. Nechal se vyzpovídat žurnalisty z magazínu Entertainment Weekly a vy si tak můžete přečíst, co na toto obsazení říká.


3 0
20.10.2013

Tudorovec Jindřich VIII. a Drákula jsou oba charismatičtí, ale i velmi zlověstní. Proč si myslíš, že je to role pro Tebe? - No víte, hraju padouchy, protože vypadám jako jeden z nich. /smích/ Mám něco, co ve mě probouzí divokost. Myslím, že bych byl rád milý, uvolněný chlapík, ale prostě to není nic pro mě.

Každý říká, že je větší zábava hrát záporáky. - Ano. Zjistil jsem, že lidé, kteří hrají ničemy, jsou většinou v reálu milí lidé. Ale ano, myslím si, že budu navěky anti-hrdina. Nezdá se mi, že bych byl materiál pro hrdinu.


V průběhu desetiletí byl Drákula ztvárněn tolikrát. Máš nějaké osobní favority? - Někteří byli skvělí, jiní otřesní. Mám rád Garyho Oldmana. Neuchvátil mě film samotný, ale jistě mě fascinovalo, jaký byl Gary.

Jak to jde s americkým přízvukem? - Americký přízvuk v tom období ještě nebyl vyvinut, nemohu pak mluvit tak, jako bych se narodil v Santa Monice. Mluvím způsobem přiměřeným té době.

Jak zvládáš všechno to kousání do krku a krev? - Abych byl upřímný, je v tom hodně grafiky. Upír potřebuje krev k přežití. Je to nevyléčitelná závislost, takže je to špatné. Jediné věci, které jsem se chtěl vyvarovat, je mladý hezký upír, který se při tom rozplývá. To je nuda.Chtěl jsem něco monstrózního, docela neatraktivního.

Takže, kolik času jsi strávil s nasazenými špičáky? - Používal jsem je co nejméně, protože pak nemůžeš mluvit. Šišlavý Drákula? /smích/

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI