Dracula (Drákula) Na co se těšit v novém Drákulovi?

Na co se těšit v novém Drákulovi?

Na co se těšit v novém Drákulovi?

Seriál z produkce NBC s nulovou dávkou humoru, ve srovnání s upírskými projekty jako třeba True Blood, nejspíš nečekají veselé zítřky. Kritici mu nevěští dlouhou budoucnost, zato fanoušci se již nemohou dočkat premiérové epizody. Na co se tedy můžeme těšit?


2 0
25.8.2013

Ne každého oslovil seriálový trailer. Krev, sex, trocha akce ve formě zpomalených bojových scén. A Drákula. Poprvé jako seriál. Nejznámější upíří příběh, nyní situován na konec 19. století. Americký podnikatel přijíždí do Londýna, aby se pomstil…

ZNÁMÉ POSTAVY… s proměnou


Drákula a'la Alexander Grayson přijíždí, aby se pomstil tajné společnosti, která před staletími zmasakrovala jeho vesnici a zabila mu ženu. Van Helsing, jehož rodina byla zavražděna stejnou organizací. Jonathan Harker, žurnalista, a jeho přítelkyně Mina Murray. Neomalená Lucy. Renfield, který není bláznem, nýbrž komorníkem Graysona.

JONATHAN RHYS MEYERS

Ani Drákula nemůže chodit při slunečním světle, má „tesáky“, nemusí náboženské ikony, nicméně je okouzlující a sexy.

Jonathan Rhys Meyers je tak podle fanoušků perfektním adeptem pro roli Drákuly. Má všechny vlastnosti potřebné k jeho kvalitnímu ztvárnění: je sexy, okouzlující a arogantní. Lákadlem bude i jeho americký akcent.

MINIMUM NÁSILÍ, SPOUSTA SEXU

Většina vraždění by měla probíhat „mimo obrazovku“, zato sex je příčinou, proč se bude vysílat až po 22. hodině. Nejkrvavější epizoda by měla být druhá, ale pravdivost tohoto tvrzení si ověříme až v živém vysílání…

Britský seriál Dracula startuje 25. října 2013.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI