Dracula (Drákula) Victoria Smurfit: S Jonathanem je radost pracovat

Victoria Smurfit: S Jonathanem je radost pracovat

Victoria Smurfit: S Jonathanem je radost pracovat

Irská herečka Victoria Smurfit sdílí práci na seriálu se svým krajanem, Jonathanem Rhys Meyersem. Pochvaluje si jejich spolupráci už jen proto, že díky společným kořenům bylo velice snadné navázat přirozenou konverzaci. Co dalšího prozradila?


2 0
22.12.2013

Má stejné úsudky a stejný smysl pro humor, což bylo opravdu užitečné, protože jsme si rovnou mohli potřást rukou,“ prozrazuje herečka narozená v Dublinu. „Setkala jsem se s ním již dříve na některých slavnostních udíleních cen, ale nikdy jsme spolu neposeděli a nepopovídali si. Pak jsme spolu najednou začali natáčet a bylo to jako ‚Těší mě, mimochodem, takhle vypadám v podvazcích a korzetu, tak pojďme na to.‘ Bylo to ale celé velmi jednoduché, protože jsme byli schopni bavit se spolu a užívat si, že pocházíme ze stejného místa, navíc je tak charismatický.“

Smurfit vzpomíná, jak reagovala, když si poprvé četla scénář: „Pomyslela jsem si: Oh, prostě miluju tu dynamiku mezi těma dvěma! Je to šťavnaté! Je to báječné!


To bylo to první. Až pak přišlo: Oh, Alexander Grayson je Drákula. Ale už tehdy jsem věděla, že toho chci být součástí, protože to bylo napsáno tak nádherně. Pak jsem se setkala s výkonným producentem Tony Krantzem, který mi řekl, že budu senzační žena, která bude sekat hlavy upírům. Opravdu? To zní jako má vysněná práce.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI