Edňácké tipy na únor: měsíc návratů, spin-offů a novinek na motivy filmů

Edňácké tipy na únor: měsíc návratů, spin-offů a novinek na motivy filmů

Únor se nese v duchu návratu loňských skvělých novinek a premiér spin-offů nebo novinek s filmovou předlohou. Nechte se inspirovat našimi tipy, třeba objevíte svou novou seriálovou závislost.


15 0
1.2.2017

@Lucifrid

Únor přinese pár zajímavých novinek, ale hlavně tři parádní návraty. Nemůžu se dočkat druhé řady Billions, který jsem loni považovala za seriál sezóny, než přišel Netflix se Stranger Things a The Crown. Damian Lewis, Paul Giamatti a Maggie Siff si to neskutečně dávají, každý díl první řady vás nenechal na pochybách, že Billions jsou událostí loňské sezóny. Další bylo The Expanse, které je asi tím nejlepším sci-fi za posledních deset let. Žádné natahování, každý díl je nabitý akcí, zajímavými postavami a uvěřitelnými efekty a technologiemi. Ano, takhle nějak by to za 200 let mohlo vypadat. A jako třetí zmíním Last Week Tonight with John Oliver, jednu z mála tonight show, kterou sleduju, protože Oliverovy glosy k současným situacím ve světě jsou brilantní, až strašidelně trefné a k popukání.

Z novinek se těším na Big Little Lies s Nicole Kidman, Reese Whiterspoon a Alexandrem Skarsgardem. HBO nejspíš přinese další zdařilé drama, navíc s výborným hereckým obsazením. Ze zvědavosti mrknu i na Legion, na Powerless pak hlavně kvůli Alanu Tudykovi a na netflixácký Santa Clarita Diet kvůli zajímavému tématu, Drew Barrymore a Timothy Olyphantovi.


Lucifrid se nemůže dočkat druhé řady The Expanse. Foto: Syfy

@iHyi

Britský satirik John Oliver rozjíždí čtvrtou řadu své show Last Week Tonight with John Oliver na HBO, ve které bude předpokládám opět pichlavě vtipný, ostře pravdivý a jako vždy se vyjádří k palčivým i méně závažným světovým tématům. A dá se tak nějak tušit, že letos bude mít vzhledem k politické situaci ve Spojených státech amerických námětů opět dost.

iHyi si vychutná nové glosy od Johna Olivera. Foto: HBO

@1Bobesh1

Únor nabídne opět řadu novinek, tentokrát je výběr mnohem složitější než minulý měsíc, ale i tak si může vybrat každý. Vsadil bych netradičně na komedii od Netflixu – Santa Clarita Diet, už upoutávka srší vtipem. Celá ta tematika vypadá netradičně a zdá se, že by to mohlo fungovat.

Hned na začátku měsíce se s námi rozloučí Vikings, tenhle seriálový fenomén nás baví na obrazovkách již čtyři roky. Tvůrci vždy umí sérii zakončit parádním cliffhangerem, můžeme se tedy zcela jistě těšit na parádní podívanou.

1Bobesh1 dá šanci netradiční komedii od Netflixu. Foto: Netflix

@Valada

Nejvíc se samozřejmě těším na návrat The Expanse, jedno z nejlepších vesmírných sci-fi, které jsem měl možnost v posledních letech vidět. Je to tak dobré, až se mi nechce věřit, že za tím stojí stanice Syfy. Poslední trailer jen zvýšil má očekávání a už se první epizody nové řady nemůžu dočkat.

Z úplných novinek mě nejvíce lákají The Blacklist: Redemption a Legion. Spin-off Blacklistu má velkou příležitost rozšířit tento seriálový svět o další zajímavé postavy a pokud bude alespoň z poloviny tak dobrý jako původní seriál, jeho sledování rozhodně nebude ztrátou času. Legion podle všech ukázek působí poněkud výstředně, ale mohl by se z něj vyklubat zajímavý počin. Dám šanci i A.P.B. a Powerless, pravděpodobně sice nepůjde o seriály, u nichž bych každý týden s napětím očekával novou epizodu, ale přijdou vhod, když si budu chtít na chvíli oddechnout.

V neposlední řadě bych měl rychle dohnat třetí řadu seriálu Dragons: Riders of Berk, protože nové epizody plné nejrůznějších druhů draků se kvapem blíží.

Valada je zvědavý na The Blacklist: Redemption. Foto: NBC

@KevSpa

Únor se pro mě nese především ve znamení návratu Billions. Pokud jste dosud jeden z nejlepších seriálů loňského roku neviděli, rozhodně byste to měli napravit. Chytrá podívaná plná skvělých dialogů, překvapivých momentů a vynikajících hereckých výkonů v čele s Damianem Lewisem a Paulem Giamattim mi dokonale sedla a věřím, že tvůrci to ve druhé sérii opět pořádně rozbalí.

Z novinek se nejvíce těším na hvězdně obsazenou minisérii Big Little Lies stanice HBO. Tragikomedie natočená podle bestselleru Liane Moriarty mě doufám nezklame a už jen kvůli hereckému obsazení (Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Alexander Skarsgard) rozhodně stojí za pozornost. Další nové seriály už mě nechávají o poznání chladnější, ale ze zvědavosti zkusím seriálovou podobu filmů Taken a Training Day a nakonec i 24: Legacy, spin-off seriálu 24 hodin.

KevSpa si užije návrat Billions. Foto: Showtime

Na kterou novinku či návrat se těšíte v únoru vy?

Diskuze /6

Lex Luthor

Těším se na 24 legacy a Blaclist Redemption

1.2.2017 | 16:33:39
mog

Expanse, Billions určitě, to jsou skvosty, Big little lies láká na zajímavá jména a snad i herecké výkony – HBO většinou nezklame. A taky zkusím Santa Clarita Diet.

1.2.2017 | 16:43:35
RKparadise

těšim se na The 100 a Reign

1.2.2017 | 18:16:08
valouchova95

Já se určitě mrknu na Santa Clarita Diet, Dextera jsem doslova žrala, tak tomu dám šanci :D Taky dám šanci Big Little Lies a z návratových seriálů se těším na The 100 :-)

2.2.2017 | 14:31:18
oskarka

Expanse byla výtečná a udržela si napětí až do konce posledního dílu!

3.2.2017 | 22:18:37
PRINC180

Těším se na The Expanse,Billions a The Blacklist: Redemption a zkusím A.P.B.!

5.2.2017 | 10:35:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !