Ash vs Evil Dead Přežijí Lee Majors a Ted Raimi střet se Smrtelným zlem?

Přežijí Lee Majors a Ted Raimi střet se Smrtelným zlem?

Přežijí Lee Majors a Ted Raimi střet se Smrtelným zlem?

První řada seriálu Ash vs Evil Dead na stanici Starz skončila teprve před několika týdny a už tu máme první informace o obsazení nových herců pro řadu druhou. Ansámbl tohoto seriálu tak letos doplní američtí herci Lee Majors a Ted Raimi, nejmladší bratr kultovního režiséra Sama Raimiho.


6 0
11.2.2016

Přestože různé teorie o tom, že Ashova otce by si mohl zahrát sám William „James T. Kirk“ Shatner byly určitě zajímavé, realita je nakonec přece jen jiná. Do role Brocka Williamse, otce našeho hlavního (anti)hrdiny, byl totiž obsazen michiganský rodák Lee Majors, kterého můžete znát například ze seriálů Raising Hope, Weeds nebo z nového Dallasu, jeho nejikoničtější role však sahají až do 70. a 80. let minulého století, kdy Majors hrál v populárních seriálech jako The Six Million Dollar Man nebo The Fall Guy.

Lee Majorsovi je dnes 76 let, čímž je o devatenáct let starší než jeho seriálový syn Bruce Campbell. Navíc když si oba dva herce pořádně prohlédnete, jistá podobnost se jim zapřít rozhodně nedá.


Ještě zajímavější je však obsazení padesátiletého (a opět michiganského) herce Teda Raimiho. Jakožto nejmladší bratr režiséra Sama Raimiho se právě Ted podílel na spoustě jeho projektů, a to včetně kultovní trilogie Evil Dead. Ve Smrtelném zlu 2 Ted Raimi pomáhal přivést k životu několik pro film ikonických monster, zatímco v Armádě temnot si střihl hned tři malé roličky, když ztvárnil jak vystrašeného vesničana a hradního vojáka, tak i Ashova kolegu z S-Martu ve finální scéně filmu.

Znát ho pak samozřejmě můžete i z dalších projektů Sama Raimiho a Roba Taperta. Jeho dodnes asi nejikoničtější rolí je Joxer ze seriálového Herkula a Xeny (kde hrál po boku Bruce Campbella i Lucy Lawless). Vidět jste ho pak mohli například i v původní filmové trilogii Sama Raimiho o Spider-Manovi nebo Campbellově komedii Jmenuji se Bruce. Právě kvůli těmto všem projektům tak bylo obsazení Teda Raimiho do seriálu Ash vs Evil Dead v podstatě jen otázkou času, kdy se Sam Raimi o bratrově plánované roli pro druhou řadu zmínil už na loňském letním Comic-Conu.

(Ted Raimi jako Ashův spolupracovník z S-Martu v závěru
Armády temnot; FOTO: Renaissance Pictures, Universal Studios)

Co se pak týče jeho role v seriálu Ash vs Evil Dead, Ted Raimi má ve druhé řadě ztvárnit postavu Cheta Kaminskiho, Ashova nejlepšího přítele z dětství. Když tedy showrunner seriálu Craig DiGregorio v nedávném rozhovoru prohlásil, že ve druhé sérii hlouběji prozkoumáme Ashovu minulost, myslel to zjevně opravdu vážně.

Diskuze /4

rhobos

jooo Joxera mám rád :D

11.2.2016 | 13:50:55
spackler

zajímavý, ten majors by tam moh sednout.dodal bych(ne že by to bylo ňák podstatný) ted rajmi ještě stvárnil hlavní role v bizarních filmech skinner a lunatics:a love story.(ten druhý opět renesance pic takže celý zlo mrtvý ansábl opět přítomen)s

#3 Hurley
11.2.2016 | 15:05:48
Hurley

#2 spackler: Tak to se v tom případě nesmí opomenout ještě aji Man with the Screaming Brain. :)

#4 spackler
webmaster
11.2.2016 | 15:15:29
spackler

#3 Hurley: tak jest

11.2.2016 | 20:05:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás