Extrapolations (Předzvěsti)
78/100 - 11×

Extrapolations(Předzvěsti)

Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, která se dennodenně vypořádává s chaotickými důsledky změny klimatu. Celkem je představeno osm propletených příběhů o lásce, práci, víře a rodině z celého světa. Ty se zaměřují na život měnící rozhodnutí, která je třeba učinit v době, ve které se planeta mění rychleji než její obyvatelstvo.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Kit Harington (Nicholas Bilton), Sienna Miller (Rebecca Shearer), Daveed Diggs (Marshall Zucker), Diane Lane (Martha Russell), Edward Norton (Jonathan Chopin), Marion Cotillard (Sylvie Bolo), Forest Whitaker (Augustin Bolo), Tobey Maguire (Nicholas), Matthew Rhys (Junior), Indira Varma (Gita Mishra), Gemma Chan (Natasha Alper), David Schwimmer (Harris Goldblatt)

Postavy

 • Nicholas Bilton

  Nicholas Bilton

  Nicholas Bilton je generálním ředitelem společnosti zabývající se průmyslovými technologiemi, která má složitou pozici, pokud jde o vstřícnost vůči klimatu. Je to průkopník, který se snaží vyvinout technologii, která by nám umožnila přežít. Jeho postava pochází z elitní vrstvy a představuje někoho, kdo se angažuje v účinných opatřeních v oblasti klimatu.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Rebecca Shearer

  Rebecca Shearer

  Rebecca je mořská bioložka, která čeká své první dítě. Oddaně se věnuje své práci, která spočívá v průzkumu hořících biotopů a sledování mořských živočichů. Zatímco je těhotná, bojí se přivést své dítě do světa, který se pomalu rozpadá. Je to oddaná vědkyně, která si přeje zlepšit a zachovat svět, zejména pro své dítě.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Marshall Zucker

  Marshall Zucker

  Marshall Zucker je rabínem synagogy na jihu Floridy. Výběr místa souvisí s drastickými dopady klimatických změn, protože Florida je často vystavena cyklonům nebo záplavám.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Martha Russell

  Martha Russell

  Martha je vedoucí manažerkou ve společnosti Alpha a dalo by se říci, že je pravou rukou Nicholase Biltona.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Jonathan Chopin

  Jonathan Chopin

  Jonathan Chopin je vědec a odborník na změnu klimatu, který byl vyslán do Bílého domu. Jeho postava představuje první linii vědců, kteří se věnují boji proti klimatickým změnám, ale čelí problémům při udržování společných cílů s politickou mocí.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Sylvie Bolo

  Sylvie Bolo

  Sylvie Bolo je obchodnice s uměním a manželkou Augustina Bolo. Sylvie, která má prestižní a intelektuální povolání prohlašuje, že lidské dějiny jsou jedna strašná katastrofa za druhou, a přiklání se k pesimismu ohledně zlepšení světa.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Augustin Bolo

  Augustin Bolo

  Augustin Bolo je drobný investor a manžel Sylvie. On i jeho žena jsou bohatí. Jeho postava má možnost, stejně jako mnoho bohatých postav v průběhu seriálu, realizovat za své peníze nějakou změnu týkající se klimatické krize.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Nicholas

  Nicholas

  Nicholas je jedním z hostů na večeři v Bolově domě. Je pěstitelem mořských řas, což je povolání a zemědělské odvětví zaměřené na vytváření udržitelných zdrojů pro výrobu potravin z mořských řas.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Junior

  Junior

  Junior je realitní developer a je zobrazen jako nedotknutelný člen elitní společnosti. Obléká se do obleků nebo teplákových souprav a má přístup k vlastním dopravním prostředkům.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Gita Mishra

  Gita Mishra

  Gita Mishra je milionářka a vynálezkyně, která investuje své peníze do vývoje nejnovějších technologií, jež mají pomoci řešit dopady změny klimatu. Jednou z konkrétních investic je mořská zeď, která je postavena tak, aby zabránila zaplavení města stoupající hladinou moře. Její postava představuje elitní miliardáře, kteří jsou v mocenském postavení, protože mají přístup ke zdrojům, jež by mohly snadno přispět k řešení klimatické krize.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
1

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů