Falling Skies Popeův blog 1 - Svět skončí

Popeův blog 1 - Svět skončí

Popeův blog 1 - Svět skončí

Můj táta vždycky říkal: „Ty nezemřeš, to jen skončí svět.“ O dvě minuty pozdějí mu Robot prostřelil hrdlo.

18. červen 2012

3 0
27.7.2012

Invaze začala a mrtvých je hromada, to se dá těžko přehlížet. Tolik těl. Tolik mrtvých. Pro nás, kteří jsme přežili, je těžké nemyslet na to, že za vlastní život vděčíme pouze a jen osudu.

Dnes našli Toma Masona.


Živého.

A uprostřed téhle války přišel Lazarus. Informace sice nejsou moc důvěryhodné, ale říká se, že Ben, Masonův syn, svého vlastního otce postřelil. Hal sice tvrdí, že Ben střílel po Plíživci, ale „omylem“ trefil vlastního tátu. No jasně. Víte, jak to vidím já? Tom Mason chtěl ty ostatní osvobodit a jeho povedený spoutaný synáček zavětřil příležitost, zamířil a stiskl spoušť.

Nebylo to hezký a chvíli to trvalo, ale doktorka Glassová ho nakonec sešila. Po tom všem to netrvalo dlouho a začali jsme se radovat, péct dorty a oslavovat, že se náš „Vyvolený“, Tom Mason, spasitel Druhé vlny, nakonec vrátil.

Je to jenom ve mně? Nebo se calá Druhá vlna naprosto zbláznila? Jak je možné, že když 99% světové populace vymřelo, tak to zbylé jedno procento si nedokáže vytáhnout hlavu z vlastní prdele?

Tenhle Tom Mason nás všechny jednou zabije. Měli jsme spolu v minulosti nějaké problémy, to je fakt. Ale tohle… Tohle je úplně o něčem jiném. Clap, co má spoutaného syna, si jen tak nakráčí do mimozemské lodi, vrátí se po třech měsících… a ani nepřinese pizzu? „Strávil jsem 3 měsíce na mimozemské lodi a jediné, co jsem dostal, je tohle blbý tričko“? Ani to nemá.

Takže jsem se ozval. Ať každý ví, co si myslím. Weaver z toho moc nadšený není, ale je jen otázkou času, kdy se moje podezření potvrdí. A potom budu ten první, který řekne: „Já jsem vám to říkal.“

Tomovi našli v hlavě nějaký elektrický obvod. Nějaký mimozemský iPhone s dráty a anténami. Rychle se to rozneslo a lidé se začínají ptát. Ne, že by to kapitána Weavera nějak štvalo. Tom ho má omotaného okolo malíčku stejně jako tu sexy doktorku. Ale co my… zbytek Druhé vlny? Asi jsme přesně tohle. Druzí. A mezitím si tady nás znovuzrozený profesor chodí, jako by se zrovna vrátil z Betlému.

Já už toho mám dost. Vážně už mě tihle lidé unavují. Nečekám, že přežiju další rok, ale rozhodně si svůj zbývající čas nehodlám krátit. Ve své ulitě si začínám uvědomovat, že možná Druhé vlně dojde, že moje smrt by pro ně mohla být velkou událostí.

Pope končí.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E10: Reborn

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @1Bobesh1, @LuAn, @gambinka a @KlárkaP
Přečas: @Ezio

Upoutávka na 4. řadu

Thumbnail Play icon
Dejte nám vědět, jak se vám Falling Skies líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.

Reklama

5. řada

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás