Glee Adam Crawford

Adam Crawford

Adam Crawford

Student NYADA a vedoucí sboru Adam's Apples.

Sezóny 1
2013 - 2013

Adam se objevuje ve čtvrté sérii, když se Kurt rozhoduje, jestli se přidat do jeho sboru nebo ne. Adam pozve Kurta na jejich zkoušku, aby se mohl rozhodnout. Kurt je ze zkoušky nadšený a nabídku přijme. Ve sboru se s Adamem sblíží a lze vidět, že oba prokazují vzájemné sympatie. Jakmile však Adamovi dojde, že se Kurt ještě stále nepřenesl přes Blaina a ani se o to nesnaží, podpoří ho a jejich cesty se rozejdou.

(Foto: FOX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři