David Karofsky

David Karofsky

Hokejový hráč, který šikanuje Kurta kvůli jeho sexualitě.

Sezóny 5
2009 - 2015

Dave se objevuje již v první sérii jako hráč školního hokejového týmu a jeden z největších tyranů na škole. Své verbální i fyzické útoky zamíří především na Kurta, na kterého má spadeno kvůli jeho sexuální orientaci.

Ve druhé sérii Kurta políbí a začne si sám přiznávat, že i on se cítí jinak, než jak navenek prezentuje. Aby však Kurt nikomu o polibku neřekl, začne ho šikanovat ještě víc. Daveovo chování vyústí v Kurtův přestup na Dalton Academy. Dave si poté uvědomí své chyby a Kurtovi se omluví, takže mu umožní se vrátit zpět na McKinleyovu střední.

Ve třetí sérii Dave přestoupí na jinou školu a začne se o něm šířit, že je gay, což ho vede k pokusu o sebevraždu. Zachrání ho jeho otec, Dave konečně přijme sám sebe a stanou se z nich s Kurtem přátelé.

Dave (vpravo). Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama