Grace and Frankie
89/100 - 13×

Grace and Frankie

Grace a Frankie jsou dvě kamarádky na oko, které se ve skutečnosti navzájem nenávidí. K sobě je více přitáhne až jedna pro ně velice nemilá zpráva. Obě opustí jejich manželé. A to proto, že se do sebe zamilovali a chtějí žít spolu. V hlavních rolích dvou sedmdesátiletých žen hrají Jane Fonda a Lily Tomlin, jejich manžele si zahráli Sam Waterston a Martin Sheen. Třináctidílný seriál napsala tvůrkyně Přátel Marta Kauffman.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 27 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Jane Fonda (Grace Hanson), Martin Sheen (Robert Hanson), Lily Tomlin (Frankie Bergstein), Sam Waterston (Sol Bergstein), June Diane Raphael (Brianna Hanson), Brooklyn Decker (Mallory Hanson), Ethan Embry (Coyote Bergstein), Baron Vaughn (Nwabudike "Bud" Bergstein), Lindsay Kraft (Allison Giampietro-Smikowitz), Peter Gallagher (Nick Skolka), Peter Cambor (Barry)

Postavy

  • Frankie Bergstein

    Frankie Bergstein

    Frankie je bezstarostná, optimistická, umělecká duše, která se nerada hádá a se všemi je nejraději za dobře. Ze začátku lezla Grace hodně na nervy a občas toho využívala, teď jsou nejlepšími kamarádky a společně vymýšlejí různé obchodní plány. Její manžel Sol se po letech manželství přiznal, že je homosexuál a je zamilovaný do Graceina manžela Roberta. I když jí to zaskočila, dokázala mu rychle odpustit a jsou nyní velkými přáteli.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
  • Grace Hanson

    Grace Hanson

    Grace je rozhodná, obchodně zdatná, tvrdohlavá, občas necitlivá, nebojácná a silná žena. Vytvořila vlastní kosmetickou společnost s názvem Say Grace. Po té, co se dozvěděla, že jí její manžel Robert opouští kvůli jinému muži byla zraněná a naštvaná. Robertovi ale dokázala odpustit a začala nový život s Frankie. Obě se k sobě nastěhovaly a postupem času se staly nejlepšími kamarádkami.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
  • Brianna Hanson

    Brianna Hanson

    Prvorozená dcera Roberta a Grace, která je nyní včele společnosti Say Grace, kterou jí Grace zanechala po odchodu do důchodu. Brianna vede společnost jako generální ředitelka a nikdy se nebojí výzvy. Ostrá, netrpělivá a ohnivá Brianna se osobností více podobá své matce.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
  • Barry

    Barry

    Barry je účetním v Briannině firmě Say Grace. Postupem času si společně začnou románek, který Brianna staví jen na sexu. Barry ale chce něco více a Brianna si nakonec sama sobě přizná, že k němu má city. Svůj vztah posunou dál a nakonec se zasnoubí. Prožívají několik komplikací a pár rozchodů, ale vždy to ustojí.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
  • Robert Hanson

    Robert Hanson

    Úspěšný rozvodový právník, který se po odchodu do důchodu vrhl na divadlo. Byl ženatý s Grace 40 let a má s ní dvě dcery Briannu a Mallory. Robert se v průběhu manželství zamiloval do svého kolegy Sola a tento cit byl vzájemný. Nakonec to už nemohli dál skrývat a řekli to svým manželkám.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
  • Nick Skolka

    Nick Skolka

    Nick je bohatý a sebevědomý muž, který je vlastníkem a generálním ředitelem společnosti Omni Tech. Nick přijde do kontaktu s Grace a Frankie, když zjistí, že Omni Tech zkopírovala jejich design pro nový vibrátor. Nick je ohromený a přitahováný Graceiným bojovným duchem a nakonec ji přesvědčí, aby mu dala šanci a šla s ním na rande. Nakonec se spolu v soukromí vezmou.

    Sezóny 5
    2017 - 2021
  • Sol Bergstein

    Sol Bergstein

    Hodný, milý bývalý rozvodový právník se stal aktivistou za práva homosexuálů. Sol byl ženatý s Frankie po dobu 40 let, ale polovinu svého manželství miloval jiného muže svého kolegou Roberta, nakonec to oba nemohli dál skrývat a své tajemství svým ženám vyzradili.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
  • Coyote Bergstein

    Coyote Bergstein

    Coyote je adoptivním synem Frankie a Sola. Býval profesorem, ale po absolvování rehabilitace a vyléčení z drogové závislosti pracuje jako náhradní učitel. Dočasně žil se svým bratrem Budem, ale později si koupil malý karavan, který zaparkoval na Malloryině chodníku. Coyote a Mallory spolu chodili když byli teenagery, což mělo za následek nechtěné těhotenství.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
  • Allison Giampietro-Smikowitz

    Allison Giampietro-Smikowitz

    Allison je trochu zvláštní, poněkud neurotická žena, která má řadu alergií a trpí hypochondrií. Vlastní kočku jménem Gregory, který je bez srsti, protože také trpí alergiemi. Začala chodit s Budem, se kterým má dítě a později si ho vzala za muže.

    Sezóny 5
    2017 - 2021
  • Mallory Hanson

    Mallory Hanson

    Druhorozená dcera Grace a Roberta. Matka v domácnosti, stará se o tři děti. S manželem Mitchem se v rozvedli, občas vypomáhá Brianně ve společnosti jako asistentka.

    Sezóny 7
    2015 - 2021
1

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama