USA | 2014 | Ukončeno
4 sezóny |
AMC
| 43 minut
80. léta 20. století. Vizionář vytváří tým, který se má podílet na výrobě revolučního osobního počítače. V sázce jsou peníze, přátelství i vlastní ega.
Obsazení:Lee Pace (Joe MacMillan), Scoot McNairy (Gordon Clark), Mackenzie Davis (Cameron Howe), Kerry Bishé (Donna Clark), Toby Huss (John Bosworth)
(více)Cameron je téměř u konce se psaním vlastního BIOSu, jenže dojde k tragické ztrátě dat, a to zrovna ve chvíli, kdy do Cardiffu dorazí novinář z Wall Street Journal. Vyřešit tuto situaci nebude vůbec jednoduché.
Scénář: Jonathan Lisco
Režie: Johan Renck
Foto: AMC
Skvělý díl. Zatím se mi velmi zamlouvá postava Joea, která celé táhne a má prozatím veliký potenciál. ;) :)
Co kdybychom vám řekli, že existuje jeden výborný seriál od stanice, která stojí za hity jako Breaking Bad a Mad Men? Co kdybychom vám řekli, že kritici si jej nemohou dostatečně vynachválit? A co kdybychom vám řekli, že ho i přesto téměř nikdo nezná? Představujeme vám Halt and Catch Fire.