Helix Popis

Helix

Helix

Společně s týmem vědců z Centers for Disease Control („Centrum kontroly nemocí“) se ocitáme v arktické high-tech výzkumné stanici, kde sledujeme, jak se sami při zkoumání začátků vypuknutí nové nemoci ocitnou v boji na život a na smrt, aby zachránili lidstvo před jeho vymizením.


Za seriálem stojí showrunner kultovní Battlestar Galacticy Richard D. Moore. V hlavní roli doktora Alana Faraguta se objeví Billy Campbell (The Killing, The 4400), vedle něj pak stanou Iroyuki Sanada, Kyra Zagorsky, Mark Ghanimé (Emily Owens M.D.) a Jordan Hayes (House at the End of the Street) společně s Meegwunem Fairbrotherem, Catherine Lemieux (White House Down) a Neilem Napierem.

V druhé řadě se nám jako náhrada za doktora Hatakeho mezi hlavní postavy zařadí Steven Weber coby charismatický Bratr Michael, vůdce ostrovního kultu, skvělý a podmanivý řečník ale hlavně špičkový genetik. Dále pak Matt Long v roli nejnovějšího člena týmu CDC, doktora Kylea Sommera. Světově uznávaný toxikolog, okouzlující a sršící vtipem.


Nová série nás zavede na zcela novou lokaci, tajemný ostrov. Příběh bude pokračovat 15 měsíců po událostech z poslední epizody, v klasickém schématu kdy každá epizoda mapuje jeden den.

FOTO: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LUCCKE

S02E02…velmi vydarena zanrovka :) sice som cakal ine „napojenie“ na prvu seriu ale vypada to velmi dobre :)

26.1.2015 | 22:57:25
KubíkRafíkZamík

Po 3. dílech konec, zápletka super, ale hrozně nesympatičtí herci, je to škoda, protože to je jedinný důvod proč jsem s tím končil.

16.7.2014 | 14:02:08
kiso1561

Po prvej sérii.

29.3.2014 | 18:26:07
Kothy

Pecka, ale de to dolu…

23.2.2014 | 20:59:35
jbl

Je to celkem nuda a lidé z CDC musí tlouct hlavou o zeď, když to vidí.

28.1.2014 | 0:53:24
Itsfullofnames

Zatím vyšší nadprůměr uvidíme jestli si udrží nastavenou hladinu kvality. Rozhodně mám radost z obsazení. Campbell a Sanada nejsou žádný ořezávátka. Hodně lidí to přirovnává k Residetnímu Zlu, ale řekl bych že daleko lepší přirovnání je ke Kmenu Andromeda (Andromeda Strain 1971 a remake 2008). Z původní Andromedy si Helix bere stísněnost a depresi a z remaku technologické pozadí. Hudba je ambientní a lehce se podobající OST z Deus Ex:HR, nicméně dát do uvodního intra výthahovou hudbu je opravdu geniální. :D Snad se dočkáme aspoň ťech dvou sezón tři už by asi bylo moc, ono točit seriál o vraždícím viru není na přiliš dlouho. :D

14.1.2014 | 15:48:24
Dorthonin

Perfektní! Nemám co vytknout, podle mě nejlepší seriál posledních let, od konce BSG.

14.1.2014 | 15:05:52
Zed

Na způsob Resident Evil, ale bez zbytečně nudných přestřelek a kvalitním příběhem. Důraz na postavy a vztahy mezi nima. Zatím to vypadá více než slibně a doufám, že mě seriál nezklame. (Hodnoceno po 3 dílu)

12.1.2014 | 16:51:31
davistercz

Dávám zatím průměr, doufám že hodnocení v budoucnu otočím a to bych velmi rád!

12.1.2014 | 14:44:35
Marketka

Konečně příjemný pokoukání aka Resident Evil! :-)

webmaster, grafik
12.1.2014 | 11:20:07

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Je rozhodnuto

Helix končí

Helix končí

Stanice Syfy oznámila, že seriál druhou řadou definitivně končí a dalšího pokračování už se nedočká.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za druhou sérii

Ohlédnutí za druhou sérii

Druhá řada seriálu nám skončila. Jaká byla a co můžeme očekávat dál?

Hlídejte si nás