His Dark Materials (Jeho temné esence)
87/100 - 102×

His Dark Materials(Jeho temné esence)

Hlavní hrdinka Lyra Belacqua žije v paralelním světě podobném tomu našemu. Vydává se na cestu, aby zachránila svého uneseného přítele a při této cestě zažije nejedno dobrodružství. Seriál je inspirován stejnojmennou knižní sérií Jeho temné esence.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sian Clifford (Agentka Salmakia), Amber Fitzgerald-Woolfe (Ama), Bella Ramsey (Angelica), Kate Ashfield (Atal), Kobna Holdbrook-Smith (Balthamos), Simon Harrison (Baruch), Tyler Howitt (Billy Costa), Ariyon Bakare (Carlo Boreal), James Cosmo (Coram van Texel), Clarke Peters (Dr. Carne), Lia Williams (Dr. Cooper), Nina Sosanya (Elaine Parry), Terence Stamp (Giacomo Paradisi),

Lord Asriel rozpoutá válku proti Nebesům už v prosinci

Lord Asriel rozpoutá válku proti Nebesům už v prosinci

Velká bitva proti Nebesům započne ve třetí a poslední řadě His Dark Materials. V následujícím článku se můžete podívat na první upoutávku, která láká na opravdu parádní zakončení celé trilogie. Na třetí řadu se budete moct těšit 6. prosince na HBO Max.

18 0
9.10.2022

Zdroj: BBC One

Diskuze /2

1Bobesh1

Výborná upoutávka, vypadá to skvěle.

admin
9.10.2022 | 8:29:02
Khalia

Prostě mega! ♥ A koukám, že Gallivespiani jsou bez vážek! Místo toho mají svoje křídla. Vlastně je to elegantní řešení. :) A objetí Kirjavy s Pantem, to mě dostalo už v ukázce, byť jsem trailer musela vidět víckrát, abych si jich vůbec všimla. To zase bude spotřeba kapesníků. :D

13.10.2022 | 20:55:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Název pro první knihu, která je nazývána v ostatních zemích jako Nothern Lights, je v USA či v České republice zcela jiný. Proč se u nás jmenuje jako Zlatý kompas a někde jinde zase jinak, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Knihy

JEHO TEMNÉ ESENCEKNIHA PRACHU

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama