How I Met Your Father (Jak jsem poznala vašeho otce)
57/100 - 41×

How I Met Your Father(Jak jsem poznala vašeho otce)

Sophie v nedaleké budoucnosti vypráví svému synovi příběh o tom, jak poznala jeho otce. Tento příběh nás vrátí zpět do roku 2022, kde Sophie společně se svými přáteli zjišťují, kdo jsou zač a co od života skutečně chtějí. Kromě toho se v době seznamovacích aplikací snaží najít tu pravou lásku.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 25 minut
žánr
Komedie
hrají
Hilary Duff (Sophie), Francia Raisa (Valentina), Christopher Lowell (Jesse), Suraj Sharma (Sid), Tom Ainsley (Charlie), Tien Tran (Ellen), Kim Cattrall (Starší Sophie), Ashley Reyes (Hannah), Josh Peck (Drew)

Fanoušci doufají v záchranu seriálu po jeho zrušení společností Hulu

Fanoušci doufají v záchranu seriálu po jeho zrušení společností Hulu

Když v roce 2022 debutoval seriál How I Met Your Father na Hulu, diváci očekávali, že budou sledovat milostná dobrodružství Sophie a nakonec se dozvědí identitu otce jejího syna. Rozhodnutí streamovací služby zrušit sitcom s Hilary Duff po dvou sezónách to však změnilo.

2 1
8.9.2023

Server TVLine o zrušení informoval v pátek 1. září, čímž zmařil naděje fanoušků, že budou moci sledovat celý příběh. Z jejich tweetů bylo patrné zklamání, někteří však stále doufají v záchranu sitcomu.

Výkonný producent Craig Thomas, jeden ze spolutvůrců seriáluHow I Met Your Mother, který je inspirací HIMYF, sdílel článek TVLine na X (dříve Twitter) a ocenil všechny, kteří na How I Met Your Father pracovali nebo ho podporovali.

Děkuji skvělým hercům a štábu, kteří na #HIMYF tak tvrdě pracovali, a všem, kteří se na to dívali, někdy to tak v téhle šílené branži chodí…

Foto: Hulu

Na druhou stranu se zdálo, že mnoho fanoušků k takovému smíření ještě nedospělo. Řada diváků se podělila o to, jak je mrzí, že sitcom odchází, zejména bez pořádného rozloučení. „Bude mi zle, takhle to nemělo skončit,“ napsal jeden z nich, zatímco jiný se podělil o to, že je tento vývoj „upřímně rozčiluje“.

Několik lidí namítalo, že Hulu nedalo sitcomu dostatek času. „HIMYF skutečně našel svůj rytmus ve druhé sezóně,“ napsal jeden z diváků na Twitteru a dodal, že „nedostal šanci a byl ukončen … příliš brzy“. Skutečnost, že HIMYF informaci, kdo je Sophiiným otcem neprozradil, je rozhodně zklamala, a napsali to i na Twitteru. „Nesnáším, že #himyf zrušili, aniž by odhalili, kdo je otcem,“ napsal jeden z nich s tím, že „o to přece v seriálu šlo“. Podobně smýšlející divák prohlásil, že „už se na takové sitcomy nikdy nepodívá“.

Mnoho fanoušků podle komentářů doufalo, že Sophie a Sid (Suraj Sharma) skončí spolu. Vzhledem k tomu, jak nespokojení jsou fanoušci s rozhodnutím zrušit How I Met Your Father, není divu, že chtějí, aby si to Hulu buď rozmyslelo, nebo aby seriál zachránila jiná streamovací služba.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Kdo je otcem se už nedozvíme, How I Met Your Father končí s druhou řadou

Kdo je otcem se už nedozvíme, How I Met Your Father končí s druhou řadou

Seriál How I Met Your Father , vysílaný společností Hulu, v němž Hilary Duff hraje Sophii, třicátnici žijící v New Yorku, která vypráví svému budoucímu synovi příběh o tom, jak se seznámila s jeho otcem, končí.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama