In the Dark (2019) Popis

In the Dark (2019)

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

In the Dark je seriálem, který vypráví o životě slepé ženy jménem Murphy Mason. Ta svůj život tráví tím, že se opíjí a vyhledává známosti na jednu noc. V jejím životě jsou pro ni nejdůležitější dva lidi – její spolubydlící Jess a mladý kamarád Tyson. Jednou Murphy objeví Tysonovo mrtvé tělo, avšak než tam dorazí policie, tělo zmizí a policie Murphy nevěří, jelikož je to opilá troska. Proto se Murphy rozhodne, že celý případ rozlouskne ona sama.

Seriál In the Dark vysílá stanice The CW, která jej začala vysílat 4. dubna 2019. Za vznikem seriálu stojí Corinne Kingsbury a jedním z výkonných producentů je herec Ben Stiller. Ačkoliv herečka, která ztvárňuje slepou Murphy, není opravdu slepá, obsadil seriál do jedné z rolí slepou osobu, a to mladou Calle Walton. Kromě toho u seriálu slouží jako konzultantka zrakově postižená Lorri Bernson, která má i zkušenosti s tréninkem vodících psů.


Po pár epizodách byl seriál navíc obnoven pro druhou sérii, jejíž premiéra se očekává v roce 2020.

(Plakát ke třetí sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Amigo65

První série byla docela dobrá, druhá ještě šla, ale třetí už je hodně přehnaná, víc než 69 % nemůžu dát.

28.2.2021 | 11:09:44

Stav překladu

Epizoda S03E01: Hanging by a Thread

cz1%

Titulky pro vás připravují: @eliska.velova a @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Stejně jako loni, i letos se In the Dark dočkalo brzkého prodloužení

Stejně jako loni, i letos se In the Dark dočkalo brzkého prodloužení

Stejný případ jako u seriálu Dynasty. Na samotném The CW patří In the Dark k nejméně sledovaným, avšak na Netflixu je velkým hitem. Už loni se seriál dočkal prodloužení ještě před premiérou nové série a stejně je tomu i letos. Čtvrtou řadu má tak In the Dark už nyní jistou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás