In the Dark (2019) Popis

In the Dark (2019)

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

In the Dark je seriálem, který vypráví o životě slepé ženy jménem Murphy Mason. Ta svůj život tráví tím, že se opíjí a vyhledává známosti na jednu noc. V jejím životě jsou pro ni nejdůležitější dva lidi – její spolubydlící Jess a mladý kamarád Tyson. Jednou Murphy objeví Tysonovo mrtvé tělo, avšak než tam dorazí policie, tělo zmizí a policie Murphy nevěří, jelikož je to opilá troska. Proto se Murphy rozhodne, že celý případ rozlouskne ona sama.

Seriál In the Dark vysílá stanice The CW, která jej začala vysílat 4. dubna 2019. Za vznikem seriálu stojí Corinne Kingsbury a jedním z výkonných producentů je herec Ben Stiller. Ačkoliv herečka, která ztvárňuje slepou Murphy, není opravdu slepá, obsadil seriál do jedné z rolí slepou osobu, a to mladou Calle Walton. Kromě toho u seriálu slouží jako konzultantka zrakově postižená Lorri Bernson, která má i zkušenosti s tréninkem vodících psů.


Po pár epizodách byl seriál navíc obnoven pro druhou sérii, jejíž premiéra se očekává v roce 2020.

(Murphy a její vodící pes Pretzel na plakátu k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E12: Rollin' With The Homies

cz71%
Odhadované dokončení 21.12. | 11:00

Překlad: @eliska.velova
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Aktualizace: Na titulcích se začíná opět pracovat. Ale půjde to pomalu, protože mi do toho vlezly jiné věci. Titulky očekávejte přibližně do uvedeného termínu. Děkujeme za pochopení a za vaši výdrž s námi.

O přečasy si prosím zažádejte v komentářích k titulkům.

Nepřehlédněte

In the Dark bude vysílat druhou řadu opět v midseason

In the Dark bude vysílat druhou řadu opět v midseason

Stanice The CW byla letos štědrá ke svým novinkám, neboť prodloužila úplně všechny. A také pro příští sezónu zachovává jejich vysílání, což znamená, že ty, které se vysílaly na podzim, pojedou opět v této době a In the Dark stejně jako Roswell, New Mexico zaplní program v midseason.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás