In the Dark (2019) Popis

In the Dark (2019)

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

In the Dark je seriálem, který vypráví o životě slepé ženy jménem Murphy Mason. Ta svůj život tráví tím, že se opíjí a vyhledává známosti na jednu noc. V jejím životě jsou pro ni nejdůležitější dva lidi – její spolubydlící Jess a mladý kamarád Tyson. Jednou Murphy objeví Tysonovo mrtvé tělo, avšak než tam dorazí policie, tělo zmizí a policie Murphy nevěří, jelikož je to opilá troska. Proto se Murphy rozhodne, že celý případ rozlouskne ona sama.

Seriál In the Dark vysílá stanice The CW, která jej začala vysílat 4. dubna 2019. Za vznikem seriálu stojí Corinne Kingsbury a jedním z výkonných producentů je herec Ben Stiller. Ačkoliv herečka, která ztvárňuje slepou Murphy, není opravdu slepá, obsadil seriál do jedné z rolí slepou osobu, a to mladou Calle Walton. Kromě toho u seriálu slouží jako konzultantka zrakově postižená Lorri Bernson, která má i zkušenosti s tréninkem vodících psů.


Po pár epizodách byl seriál navíc obnoven pro druhou sérii, jejíž premiéra se očekává v roce 2020.

(Murphy a její vodící pes Pretzel na plakátu k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E13: My Pride And Joy

cz85%

Titulky pro vás připravují: @eliska.velova a @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

In the Dark se dočkalo brzkého prodloužení

In the Dark se dočkalo brzkého prodloužení

Serál In the Dark ještě nezačal ani svou druhou sérii a už nyní je jasné, že se dočká i třetí řady. Stanice The CW totiž oznámila i osudy seriálů, které nás čekají v midseason. Druhou sérii tak můžete sledovat s klidným vědomím, že to nebude konečná.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás