In the Dark (2019)
72/100 - 12×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Calle Walton (Chloe Riley), Keston John (Darnell James), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason)

Pretzel

Pretzel

Murphyin věrný vodící pes.

Sezóny 3
2019 - 2021

Pretzel je Murphyin vodící pes, bez kterého se Murphy častokrát neobejde. Murphy se sice dokáže v určitých místech pohybovat bez jeho přítomnosti, ale venku v ulicích potřebuje právě Pretzela, který je vytrénovaný, jak má být nevidomým ku prospěchu.

Pretzel přišel Murphy častokrát otravný a brala ho spíš jen jako zvíře, co jí pomáhá, ale když Murphy přišla o svého nejlepšího kamaráda Tysona, stal se Pretzel jejím nejbližším společníkem, kterého má den ode dne raději. Navíc je s Murphy téměř neustále, když hledá vodítka k Tysonově vraždě, takže je takovým jejím detektivním parťákem a Murphyinýma očima.


Zajímavost:

  • V roli Pretzela se střídají cvičení psi Levi a Trip.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Stanice The CW oznámila osud svého seriálu In the Dark, který bohužel není pro fanoušky potěšující. Nadcházející čtvrtá série totiž bude poslední. Nezbývá nám tedy než doufat, že tvůrci připravili konec, který bude fungovat jako úctyhodný závěr seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama