In the Dark (2019)
72/100 - 12×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Calle Walton (Chloe Riley), Keston John (Darnell James), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason)

Tyson Parker

Tyson Parker

Murphyin kamarád, kterého Murphy najde mrtvého. Jeho tělo však záhadně zmizí.

Sezóny 1
2019 - 2019

Tyson Parker je mladým klukem, který je nejlepším kamarádem nevidomé Murphy Masonové. Seznámili se tak, že jí zachránil život při loupežném přepadení, když chtěl zloděj využít toho, že je Murphy slepá. Od té soby tráví Tyson a Murphy spoustu času spolu venku v ulicích Chicaga a Tyson své kamarádce s lecčím pomáhá. Když je s ní, mívá ze života radost, nicméně na konci dne tráví chvíle v temných uličkách, kde pro svého bratrance Darnella prodává s dalšími kumpány drogy. Tyson by rád s touto činností skončil, což po něm chce i jeho matka Rhonda, ale jakmile se jednou do světa drog vydáš, není tak snadné z něj vypadnout.

A právě jednou se mu jeho poflakování venku po nocích stane osudným. Jeho kamarádka Murphy ho totiž nalezne v jedné uličce mrtvého, ale než sežene pomoc a dorazí na místo policie, jeho tělo je pryč. A protože policie se nemá čeho chytit, jeho vraždu začne vyšetřovat právě Murphy a snaží se nalézt vodítka k tomu, co se onoho večera stalo a co se stalo s Tysonovým tělem.

Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E05: Planes, Trains and Automobiles

cz100%
DOKONČENO

Překlad třetí a čtvrté řady: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Poznámka: Překlad bude pokračovat po dodělání druhé série Walker.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Stanice The CW oznámila osud svého seriálu In the Dark, který bohužel není pro fanoušky potěšující. Nadcházející čtvrtá série totiž bude poslední. Nezbývá nám tedy než doufat, že tvůrci připravili konec, který bude fungovat jako úctyhodný závěr seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama