In the Dark (2019)
72/100 - 12×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Calle Walton (Chloe Riley), Keston John (Darnell James), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason)

Tyson Parker

Tyson Parker

Murphyin kamarád, kterého Murphy najde mrtvého. Jeho tělo však záhadně zmizí.

Sezóny 1
2019 - 2019

Tyson Parker je mladým klukem, který je nejlepším kamarádem nevidomé Murphy Masonové. Seznámili se tak, že jí zachránil život při loupežném přepadení, když chtěl zloděj využít toho, že je Murphy slepá. Od té soby tráví Tyson a Murphy spoustu času spolu venku v ulicích Chicaga a Tyson své kamarádce s lecčím pomáhá. Když je s ní, mívá ze života radost, nicméně na konci dne tráví chvíle v temných uličkách, kde pro svého bratrance Darnella prodává s dalšími kumpány drogy. Tyson by rád s touto činností skončil, což po něm chce i jeho matka Rhonda, ale jakmile se jednou do světa drog vydáš, není tak snadné z něj vypadnout.

A právě jednou se mu jeho poflakování venku po nocích stane osudným. Jeho kamarádka Murphy ho totiž nalezne v jedné uličce mrtvého, ale než sežene pomoc a dorazí na místo policie, jeho tělo je pryč. A protože policie se nemá čeho chytit, jeho vraždu začne vyšetřovat právě Murphy a snaží se nalézt vodítka k tomu, co se onoho večera stalo a co se stalo s Tysonovým tělem.

Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Stanice The CW oznámila osud svého seriálu In the Dark, který bohužel není pro fanoušky potěšující. Nadcházející čtvrtá série totiž bude poslední. Nezbývá nám tedy než doufat, že tvůrci připravili konec, který bude fungovat jako úctyhodný závěr seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama