Incorporated
93/100 - 15×

Incorporated

Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Dennis Haysbert (Julian Morse), Sean Teale (Ben Larson), Allison Miller (Laura Larson), Julia Ormond (Elizabeth Krauss), Eddie Ramos (Theo)

S01E07: Executables

S01E07: Executables

Benovi nezbývá moc času na dokončení projektu Everclear. Laura se mezitím nachází v Červené zóně, kde jedná na vlastní pěst. Theovy dovednosti budou otestovány proti zkušenému zápasníkovi a Julian se seznamuje s Elenou.

sk
11.1.2017
500 000
43 minut

Scénář: Michael Batistick, Joshua Hale Fialkov
Režie: Darnell Martin

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Ben vyrobil Everclear aby ziskal informace ktere Elizabeth potřebovala a ted tu samou technologii chtěji použit na něj a jsem zvědav jestli mu ten pokus na sobě vyjde jinak jsem zvědav jak si poradi Laura s tou klinikou a jsem zvědav kam zajde Julienovo vyšetřovani a nemělo chybu jak Ben znovu viděl Elenu ale neznal se k ni.

redaktor
12.3.2022 | 11:23:12
tomasmachalekkkk

Tak máme se na co těšit Tak nám to pěkně začíná brát na otáčkách Snad mu ten pokus na sobě vyjde

21.1.2017 | 19:26:32

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama