Incorporated
93/100 - 15×

Incorporated

Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Dennis Haysbert (Julian Morse), Sean Teale (Ben Larson), Allison Miller (Laura Larson), Julia Ormond (Elizabeth Krauss), Eddie Ramos (Theo)

S01E10: Golden Parachute

S01E10: Golden Parachute

Ben míří do klubu Arcadia, kde opět potkává Elenu. Theo míří do Zelené zóny za dalším zápasem. Elizabeth s Laurou diskutují o budoucnosti kliniky a Julian míří do Červené zóny, aby vypátral vraha.

cz sk
26.1.2017
410 000
43 minut

Scénář: Alex Pastor, David Pastor
Režie: Kelly Makin

Foto: SyfyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobre finale musim řict že ten finalni test co Ben podstoupil byl fakt tvrdy ale naštěsti to prohledl a nemělo chybu jak se pak vydal do Arcadie aby se setkal s Elenou a nemělo chybu jak ji chtěl pomoct a ona mu řekla že už neni ta stejna osoba a nemělo potom chybu jak ji ta pokojska přemluvila at použije Bena ke zničeni kravataku a to jak pak za ni znovu přišel tak nemělo chybu jak se spolu vyspali ale myslim že ho pořad miluje a nemělo chybu jak Laura potrestala toho zloděje to bych od ni fakt nečekal a to že je těhotna zrovna když Ben našel Elenu tak to fakt nema chybu ale to že Theo Bena praskl Terrenceovi to jsem fakt nečekal.

redaktor
12.3.2022 | 15:43:56
SerFirox

Tak s koncem jsem spokojený. Jestli bude druhá série, tak to bude velký. :)

8.2.2017 | 13:40:08
ScaryX

Parádní zakončení. Perfektně navnadilo na případné pokračování ;-)

čestný člen redakce
7.2.2017 | 21:19:16

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama