Incorporated Popis

Incorporated

Incorporated

Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.

Je rok 2074 a klimatické změny zpustošily planetu, způsobily globální hladomor a kolaps vlád. Nahradily je nadnárodní korporace, které nyní ovládají 90 % světa. Tyto korporace vedou tajnou válku o ovládnutí trhu a ubývajících zásob přírodních zdrojů. Ti, kteří pro ně pracují, žijí chráněni zdmi v zelených zónách. Ostatní jsou ponecháni osudu, živořící ve slumech v červených zónách.

(Foto: Syfy)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OndraHH

9/10

21.5.2021 | 8:28:43
SerFirox

Krásný vývoj postav. :)

8.2.2017 | 13:40:40
ScaryX

Ze začátku mě to tedy úplně nenadchlo, ale postupně se to vnutilo do mé přízně. Vize dystopického korporátního světa plná boleti a hlavně zrady je to propracovaná.

čestný člen redakce
7.2.2017 | 21:22:12
Kubaskou

Lepší než jsem čekal.

7.2.2017 | 16:39:04
zztopik

Celkem dobře zpracované. jsou tu rozhodně hodně horší výtvory.

26.1.2017 | 16:38:12

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás