iZombie Chase Graves

Chase Graves

Chase Graves

Nový ředitel společnosti Fillmore-Graves.

Sezóny 2
2017 - 2018

Chase Graves přijíždí do Seattlu poté, co byla jeho švagrová a dosavadní ředitelka Fillmore-Graves Vivian Stoll zabita. Přebírá po ní velení jak nad společností, tak i nad jejími vojáky, kterými jsou například Major a Justin.

Chase je popisován jako vážný muž, pro kterého je nejdůležitější ochrana jeho společnosti a zajištění pomoci všem zombíkům ve městě.


Když vyjde do světa pravda o existenci zombie a Seattle je uzavřen před okolním světem, tak Chase figuruje jako jedna z nejdůležitějších osob ve městě, neboť je to právě Fillmore-Graves, které poskytuje speciální tuby obsahující mozkovou směs, díky čemuž mají místní zombie neustálý přísun mozků. Nicméně, lidské obyvatelstvo Seattlu stojí spíše proti této společnosti, protože je zodpovědná za přeměnu mnoha místních lidí v zombie a izolaci města před okolním světem. Tito lidé se dokonce nebojí násilných činů a chtějí se zbavit všech zombíků ve městě.

Foto: The CW

Chase Graves je:

  • švagrem Vivian Stoll

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tigy

Jason Dohring má tuším slabosť na fantasy seriály, ale vo všetkých má úžasnú charizmu, najprv ako upír Josef Kostan v Moonlight, potom Boh času Chronos v Supernatural a teraz ako zombie v iZombie :) Je super :)

6.10.2018 | 7:42:44

Stav titulků

Epizoda S05E07: Filleted to Rest

cz85%

Titulky pro vás připravují: Alki, @LadyAlex, @Lenka_211
Přečasy: @tominotomino

Přečas na verzi ION10 a NTb provádíme automaticky. O přečasy na jiné verze si zažádejte v komentářích u konkrétních titulků.

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců