Killjoys (Killjoys: Vesmírní lovci)
80/100 - 121×

Killjoys(Killjoys: Vesmírní lovci)

Tuhle trojici nechce jen tak někdo potkat. Pohybují se napříč vesmírem, mezi válkou zmítanými planetami, a loví zloduchy za peníze. Členové tohoto týmu, který si říká Killjoys, jsou Dutch, smrtelně okouzlující dáma, sarkastický John, který nesnáší konflikty a nerad používá sílu, a D'avin, loajální voják a silný zabiják.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Hannah John-Kamen (Dutch), Aaron Ashmore (John Jaqobis), Luke Macfarlane (D’avin Jaqobis), Sarah Power (Illenore Pawter Simms), Morgan Kelly (Alvis Akari)

D’avin Jaqobis

D’avin Jaqobis

D’avin je pohledný, drsný, sarkastický a neuvěřitelně loajální bývalý voják. Již od dětství snil o tom, že se přidá k armádě, hlavním důvodem bylo to, že se nedokázal postavit jeho násilnickému otci, který terorizoval jeho i jeho bratra Johnnyho. Vždy chtěl být hrdinou, ale jednoho dne začal mít pocit, že nejspíš není hrdina, ale padouch.

Sezóny 3
2015 -

Hodně tomu určitě pomohlo to, že byl využit pro jisté vládní experimenty a to ho přimělo udělat něco strašného, kvůli čemu ho z armády nakonec propustili a, ač se mu snažili vymazat paměť, dodnes ho to pronásleduje.

Jeho těžce vydobyté znalosti v oblasti taktiky, manévrů a boje jsou pro Killjoys obrovským přínosem. I proto dostal rovnou čtvrtou úroveň a Dutch dovolila, aby se přidal k jejich týmu.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

Velkej drsňák, ale uplně tupej a neshopnej. Vůbec by mi v seriálu nechyběl.

7.4.2017 | 12:57:44

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů