Killjoys (Killjoys: Vesmírní lovci)
80/100 - 121×

Killjoys(Killjoys: Vesmírní lovci)

Tuhle trojici nechce jen tak někdo potkat. Pohybují se napříč vesmírem, mezi válkou zmítanými planetami, a loví zloduchy za peníze. Členové tohoto týmu, který si říká Killjoys, jsou Dutch, smrtelně okouzlující dáma, sarkastický John, který nesnáší konflikty a nerad používá sílu, a D'avin, loajální voják a silný zabiják.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Hannah John-Kamen (Dutch), Aaron Ashmore (John Jaqobis), Luke Macfarlane (D’avin Jaqobis), Sarah Power (Illenore Pawter Simms), Morgan Kelly (Alvis Akari)

Illenore Pawter Simms

Illenore Pawter Simms

Překrásná, Rack certifikovaná doktorka, Illenore Pawter Simms vyrostla na Qreshi a je členkou Země Simms, jedné z Devíti rodin.

Sezóny 2
2015 - 2016

Během studií na medicíně se stala závislou na Jakku. Poté, co se stala lékařkou, operovala pod vlivem drogy a pacient zemřel. Byla by zatčena, ale zakročili její rodiče a byla nucena opustit Qresh a přestěhovat se na Westerley, aby se vyhnula vězení.

Nyní Pawter praktikuje medicínu v klinice nad bare, ve Starém městě na Westerley. Aby vyléčila své pacienty, udělá cockoli, včetně získávání zdravotnických potřeb na černém trhu. Svou závislost řeší tím, že bere malé dávky čistého Jakku.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

Pawter jsem si ve druhé sérii fakt oblíbila. Je jí velká škoda.

7.4.2017 | 12:56:37

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů