Killjoys (Killjoys: Vesmírní lovci)
80/100 - 118×

Killjoys(Killjoys: Vesmírní lovci)

Tuhle trojici nechce jen tak někdo potkat. Pohybují se napříč vesmírem, mezi válkou zmítanými planetami, a loví zloduchy za peníze. Členové tohoto týmu, který si říká Killjoys, jsou Dutch, smrtelně okouzlující dáma, sarkastický John, který nesnáší konflikty a nerad používá sílu, a D'avin, loajální voják a silný zabiják.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Hannah John-Kamen (Dutch), Aaron Ashmore (John Jaqobis), Luke Macfarlane (D’avin Jaqobis), Sarah Power (Illenore Pawter Simms), Morgan Kelly (Alvis Akari)


Dutch

Dutch

Dutch je nádherná, komplikovaná a smrtící. Je vysoce postavenou členkou Killjoys, dosáhla nejvyšší páté úrovně a ve své komunitě je milovanou a okouzlující členkou s unikátním darem získávat si důvěru a respekt lidí bez ohledu na jejich postavení.

Sezóny 3
2015 -

Je velmi odvážná a působí tak, že ji zajímá pouze zábava. Realita je ovšem jiná. Pod vším tím škádlením a ochranným flirtováním se skrývá bolest, vyzrálost a vážnost pramenící z temného tajemství v její minulosti.

V průběhu seriálu se dozvídáme, že Dutch vyrostla v harému, kde se naučila tři věci. Zabíjení, tancování a vzít si šlechtice. A ty dvě poslední jí práci nesehnaly, proto se poté, co odtamtud utekla, přidala ke Killjoys. Před minulostí se ovšem tak snadno utéct nedá a proto i Dutch ta její neustále pronásleduje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

V první sérii si to u mě pokazila s tim D'Avinem, ve druhé už to bylo lepší.

7.4.2017 | 12:54:46

Stav překladu

Epizoda S05E10: Last Dance

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá Milenka

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama