Knightfall (Soumrak templářů) Popis

Knightfall

Knightfall

Ve křížových výpravách se proslavili především templáři, jejichž víra jim pomohla přežít ty nejtěžší chvíle jejich života. Zániku však nedokázali uprchnout v nechvalně známý den, který přišel v pátek třináctého.


První informace o objednání první řady seriálu Knightfall přišly 6. ledna 2016 a během téhož roku se měl seriál dostat i na obrazovky. Bohužel produkce seriálu se protáhla a seriál přichází na obrazovky s roční zpožděním. Brzy tedy zjistíme, jestli se čekání vyplatilo.

Stanice History pro první řadu objednala celkem deset epizod, které se budou vysílat bez větší přestávky od prosince 2017. Hlavními producenty seriálu jsou Jeremy Renner, kterého můžete znát například z Avangers nebo Mission Impossible, a Don Handfield (The Founder.


Hlavní hvězdou seriálu by měl být Tom Cullen, který ztvární hlavní postavu rytíře Landryho. Dalšími herci, kteří se v seriálu představí jsou Bobby Schofield (Parsifal), Sabrina Bartlett (princezna Izabela), Julian Ovenden (William de Nogaret), Olivia Ross (královna Jana), Ed Stoppard (král Filip IV.), Pádraic Delaney (Gawain), Simon Merrells (Tancred), Sam Hazeldine (Godfrey) a Jim Carter (papež Bonifác VIII.).

V České republice byl seriál koupen stanicí HBO, která bude seriál vysílat den po premiéře v USA.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
1Bobesh1

Nerad bych to tu celé rozepisoval, takže si to shrneme v krátkém článku: I s malým rozpočtem jde zahrát velké divadlo aneb 70 % Laciné, ale geniální. S tím se prostě spokojím.

admin
11.2.2018 | 18:44:24
Lyra

kus jak telenovela ale tak co no

27.1.2018 | 0:59:31
Kamil8

Já si myslím že to tak špatné není jak tu čtu recenze …Vikingové s historii nemají nic společné a už to taky není ono ,,,Tak nechápu jak tu někdo může psát o historické nepřesnosti…Jenom kritizujete ,zajímalo by mě kolik seriálů z historie jste viděli,,,,

18.12.2017 | 18:03:16
Brenky

Ak by som si aj odmyslel tú nezanedbateľnú čiastku historických nepresností, stále by to bol len trápny, zlý seriál ktorý zaspal dobu o 20 rokov.

10.12.2017 | 17:06:22
Hrdlořez

Nevím, snažil jsem se nějak odtrhnout o tom co vím z historie a nešlo to. Blbost. Pro diváka taková průměrná pohádka se špatnými efekty. Dlouho sem neviděl tak příšerný nástup seriálu. Kdo je náročnější – nedoporučuji.

8.12.2017 | 14:35:46
Tadeo11

Dostal jsem to, co jsem od toho očekával a líbilo se mi to.

7.12.2017 | 22:53:08

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás