Knightfall (Soumrak templářů)
82/100 - 66×

Knightfall(Soumrak templářů)

Ve křížových výpravách se proslavili především templáři, jejichž víra jim pomohla přežít ty nejtěžší chvíle jejich života. Zániku však nedokázali uprchnout v nechvalně známý den, který přišel v pátek třináctého.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | History | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Tom Cullen (Landry), Sam Hazeldine (Godfrey), Simon Merrells (Tancrede), Pádraic Delaney (Gawain), Ed Stoppard (Filip IV.), Olivia Ross (Jana), Julian Ovenden (William de Nogaret), Sabrina Bartlett (Izabela), Bobby Schofield (Parsifal), Jim Carter (Bonifác VIII.), Mark Hamill (Talus), Tom Forbes (Ludvík), Clementine Nicholson (Markéta Burgundská)

Bonifác VIII.

Bonifác VIII.

Hlava římsko-katolické církve, shovívavý a přívětivý, ale zároveň také zkušený politik.

Sezóny 2
2017 - 2019

Základní informace

Papež Bonifác VIII., vlastním jménem Benedetto Caëtani, působil jako nezlomná a nezkorumpovatelná osoba v jinak zkaženém a úplatky prolezlém středověkém světě. Templáři si jej cení jako svého svatého vůdce a jsou ochotni bez otázek plnit jeho přání.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Arne

Pred pozretím 8. dielu by som mu dal 100%, keďže som bol šťastný a prekvapený, že konečne vidím v nejakom modernom diele predstaviteľa cirkvi, dokonca pápeža ako kladnú postavu, čo sa dnes nevidí… No v 8. epizóde tie nádeje padli a Knightfall potvrdil, že aj on ide pod heslom: cirkev je to najväčšie zlo… Rozum zastáva pri tom, že z historicky v podstate kladnej postavy Bonifáca VIII. je záporák a jeden z najzápornejších kráľov stredoveku je tu vyobrazený ako dobrý kráľ…

28.1.2018 | 13:58:27
Grayyitheyerouh

čurák

26.1.2018 | 5:49:35
God of war

Papež nejhorší postava

18.1.2018 | 20:36:10
WILLIAM_MOINSPIELD

za Carsona palec nahoru, že si konečně polepšil, ale jinak papež, takže kokot…

5.1.2018 | 8:31:46

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama