Law & Order (Právo a pořádek)
73/100 - 3×

Sledovat

Law & Order(Právo a pořádek)

V systému vykonávání práva fungují dvě stejně důležité skupiny. Policejní vyšetřovatelé a právní zástupci, kteří zločince odsuzují. Seriál Law & Order představuje příběhy obou dvou těchto skupin.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
24 sezón | NBC | 45 minut
hrají
S. Epatha Merkerson (Anita Van Burenová), Sam Waterston (Jack McCoy), Alana de la Garza (Connie Rubirosa), Jeremy Sisto (Cyrus Lupo), Anthony Anderson (Kevin Bernard), Jesse L. Martin (Ed Green), Linus Roache (Mike Cutter), Annie Parisse (Alexandra Borgia), Jeffrey Donovan (Frank Cosgrove), Camryn Manheim (Kate Dixonová), Hugh Dancy (Nolan Price), Odelya Halevi (Samantha Marounová), Mehcad Brooks (Jalen Shaw),

Cyrus Lupo

Cyrus Lupo

Detektiv Manhattanské severní jednotky vražd. Partner Kevina Bernarda.

Sezóny 3
2008 - 2010

Detektiv Cyrus Lupo pracuje pro Manhattanskou severní jednotku vražd NYPD. Jeho partnerem je detektiv Kevin Bernard.

Na začátku kariéry byl Lupo pochůzkářem v 27. okrsku. Jednoho vánočního rána byl svědkem místa činu, na kterém otec zavraždil svoji manželku a dvě děti. Tahle krvavá scéna mu způsobila PTSD a on začal pít, aby se s traumatem vypořádal. Pod vlivem alkoholu svědčil u soudu proti otci, který zločin spáchal. Jeho právník si všiml, že vypovídá po vlivem. Lupo i tak s pitím neskončil a dokonce usnul v autě během směny. Osud je potvora a zrovna v ten moment jeho partner, který si šel koupit kávu, byl zabit během ozbrojené loupeže krámku. To donutilo Lupa s pitím skončit a vyhledat pomoc terapeuta.

Lupo strávil čtyři roky jako člen zpravodajské jednotky NYPD a vyšetřoval teroristické skupiny v Iráku, Pakistánu a Maroku; během té doby často pracoval sám, bez posil a neozbrojen. Později se vrátil do 27. okrsku kvůli asistované sebevraždě jeho bratra a jeho partnerem se stal Ed Green. O další roky později byl povýšen na staršího detektiva a jeho novým partnerem se stal Kevin Bernard.

Objevil se v dílech:

  • 18. ŘADA – Hlavní postava
  • 19. ŘADA – Hlavní postava
  • 20. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů