Law & Order (Právo a pořádek)
73/100 - 3×

Sledovat

Law & Order(Právo a pořádek)

V systému vykonávání práva fungují dvě stejně důležité skupiny. Policejní vyšetřovatelé a právní zástupci, kteří zločince odsuzují. Seriál Law & Order představuje příběhy obou dvou těchto skupin.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
24 sezón | NBC | 45 minut
hrají
S. Epatha Merkerson (Anita Van Burenová), Sam Waterston (Jack McCoy), Alana de la Garza (Connie Rubirosa), Jeremy Sisto (Cyrus Lupo), Anthony Anderson (Kevin Bernard), Jesse L. Martin (Ed Green), Linus Roache (Mike Cutter), Annie Parisse (Alexandra Borgia), Jeffrey Donovan (Frank Cosgrove), Camryn Manheim (Kate Dixonová), Hugh Dancy (Nolan Price), Odelya Halevi (Samantha Marounová), Mehcad Brooks (Jalen Shaw), Reid Scott (Vincent Riley)

Jalen Shaw

Jalen Shaw

Detektiv a po odchodu Bernarda nový partner Franka Cosgrova.

Sezóny 2
2022 - 2024

Detektiv Jalen Shaw je mladší detektiv u Manhattanské severní divize vražd na 27. okrsku NYPD a od roku 2024 starší detektiv. Zodpovídá se poručíkovi Kate Dixonové. Na okrsek přišel po odchodu detektiva Bernarda a stal se tak novým partnerem detektiva Franka Cosgrovea.

Shaw vystudoval newyorskou právní školu a v oboru pracoval tři roky. Uvědomil si ale, že to není nic pro něj a raději se stal policistou. Pět let dělal v protidrogové jednotce, než se přidal k jednotce vražd na 32. okrsku. Po pěti měsících si vzal na starost případ vraždy mladé dívky jménem Ava Marchenko, na kterém se setkal s Frankem. Po vyřešení případu byl oficiálně přeřazen na 27. okrsek.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

  • 22. ŘADA – Hlavní postava
  • 23. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů