Limitless (Všemocný)
91/100 - 151×

Limitless(Všemocný)

Jak by se vám líbilo využívat svůj mozek na sto procent? Jak by to mohlo vypadat nastínil už film Limitless s Bradleym Cooperem, ve kterém hlavní hrdina po použití speciální drogy získal schopnosti, díky kterým se dostal do velkého světa velkých financí. Nový stejnojmenný seriál na tento film navazuje a posouvá jeho děj dál. A Cooper si v něm zahraje také.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Jake McDorman (Brian Finch), Ron Rifkin (Dennis Finch), Bradley Cooper (Eddie Morra), Colin Salmon (Jared Sands), Blair Brown (Marie Finch), Mary Elizabeth Mastrantonio (Nasreen Pouran), Jennifer Carpenter (Rebecca Harris), Hill Harper (Spellman Boyle), Michael James Shaw (Mike),

Brian Finch

Brian Finch

Hlavní postava, která se dostane do kontaktu s drogou NZT.

Sezóny 1
2015 - 2016

Brian je člověk, který toho ve svém životě ještě moc nedokázal. Mezitím, co všichni okolo něj pokračují ve svých životech dál, on jediný ulpěl na své kapele, ve které nakonec zůstal sám, bez jakéhokoliv pokroku. Vše se pro něj ještě víc komplikuje, když jeho otce postihne choroba, kterou doktoři nejsou schopni detekovat. Brian začne vypomáhat v jedné firmě, kde nakonec potká starého přítele, se kterým býval v kapele. Když se sejdou, Brian mluví o všech jeho problémech včetně jeho otce, nebo neúspěchu v kapele, když tohle jeho přítel vyslechne, rozhodne se darovat Brianovi jednu pilulku NZT. Poté, co se rozhodne užít drogu, se mu změní celý život.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

borec

5.11.2015 | 18:58:04

Filtr seriálů
Reklama