Limitless (Všemocný)
91/100 - 151×

Limitless(Všemocný)

Jak by se vám líbilo využívat svůj mozek na sto procent? Jak by to mohlo vypadat nastínil už film Limitless s Bradleym Cooperem, ve kterém hlavní hrdina po použití speciální drogy získal schopnosti, díky kterým se dostal do velkého světa velkých financí. Nový stejnojmenný seriál na tento film navazuje a posouvá jeho děj dál. A Cooper si v něm zahraje také.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Jake McDorman (Brian Finch), Ron Rifkin (Dennis Finch), Bradley Cooper (Eddie Morra), Colin Salmon (Jared Sands), Blair Brown (Marie Finch), Mary Elizabeth Mastrantonio (Nasreen Pouran), Jennifer Carpenter (Rebecca Harris), Hill Harper (Spellman Boyle), Michael James Shaw (Mike),

Eddie Morra

Eddie Morra

Postava, se kterou jsme se setkali v původním filmu Limitless.

Sezóny 1
2015 - 2016

Eddie v seriálu vystupuje už jako senátor Morra, objevuje se v prvním díle, kdy pomáhá Brianovi s vedlejšími účinky NZT – Jedná se o proces po vypršení pilulky NZT, nebo také během užití téhle pilulky, mezi vedlejší efekty patří např. závratě, bolest hlavy, paranoia nebo ztráta paměti. Edward vyvinul za roky studia pilulky lék, který tyto vedlejší účinky anulují na dobu jednoho měsíce. Na oplátku za onen lék chce po Brianovi, aby mu u FBI dělal špióna.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Drang-Zorn

Ale Furt je to borec. Ten film je nej (y)

14.12.2015 | 10:39:31
Kothy

Zahadny politik.

5.11.2015 | 18:59:13

Filtr seriálů
Reklama