Lost Girl (Dívka odjinud) Lost Girl bezkonkurenčně ovládlo ceny Visibility Awards

Lost Girl bezkonkurenčně ovládlo ceny Visibility Awards

Lost Girl bezkonkurenčně ovládlo ceny Visibility Awards

Tak jako každý rok i letos pořádala stránka AfterEllen své Visibility Awards. Letos Lost Girl opět ukázalo svou nadvládu nad ostatními seriály. Z celkového počtu 20 cen si seriál odnesl ceny 4 a Zoie Palmer 2.


0 0
4.1.2014

Lost Girl se dočkalo vítězství v kategorii Nejžhavějšího „hook-up“, Nejoblíbenějšího dramatu, Nejoblíbenějšího lesbického páru a Nejoblíbenější lesbické/bisexuální postavy. Zoie Palmer si pak odnesla ocenění v kategorii Nejoblíbenější herečka a Nejlepší uživatel Twitteru.

Musíme dodat, že seriál v kategorii** Nejoblíbenější drama** porazil se svými 48,49% takové hity jako seriál Grey´s Anatomy, Pretty Little Liars, The Fosters, Orphan Black, Chicago Fire nebo Bomb Girls.


Naopak velmi těsné to bylo v kategorii o Nejoblíbenější lesbický pár, kdy za sebou zanechal Doccubus Santanu a Brittany ze seriálu Glee o necelých 9%. Po dlouhou dobu se tyto dva páry střídaly na prvním místě. Dále soutěžil pár Callie a Arizona z Grey´s Anatomy, Paige a Emily z Pretty Little Liars, Piper a Alex z Orange is the New Black, Lena a Stef z The Fosters Gail a Holly z Rookie Blue nebo Cosima a Delphne z Orphan Black.

Avšak v další kategorii o Nejžhavější „hook-up“ pár Lauren a Bo jasně rozdrtil své soupeře a to se 72,07%. Zanechal za sebou Piper a Alex z Orange is the New Black, Quiin a Santanu z Glee, Lauren a Crystal z Lost Girl, Emmu a Adele z Blue is the Warmest Color, Cosimu a Delphine z Orphan Black či Kenyu a Stahmu z Defiance nebo Betty a Theresu z Bomb Girls.

Dále se dostáváme k Zoie Palmer, která své spolu nominované převálcovala. Jako Lauren Lewis obsadila první místo o Nejoblíbenější lesbickou/bise­xuální postavu s 53,47%. Za sebou zanechala i oblíbenou Arizonu Robbins z Grey´s Anatomy. Nepatrná procenta hlasů pak obdržely Alex Vause z Orange is the New Black, Paige McCullers z Pretty Little Liars, Cosima Neihaus z Orphan Black, Lena Adams z The Fosters, Betty McRae z Bomb Girls a Crazy Eyes z Orange is the New Black.

Kategorie o Nejoblíbenější herečku také jasně patřila Zoie Palmer, která se svými 50,38% hlasy porazila i Saru Ramirez z Grey´s Anatomy, Tatianu Maslany z Orphan Black, Nayu Riveru z Glee, Shay Mitchell a Lindsey Shaw z Pretty Little Liars.

Avšak největším překvapením byla kategorie o Nejoblíbenějšího uživatele „Twitteru“, kterou Zoie naprosto ovládla. Se svými 75% porazila i Ellen DeGeneres, Olivii Wilde, Lindsey Shaw, Shay Mitchell, Evan Rachel Wood, Ali Liebert či Wandu Sykes.

Seriálu se letos opravdu dařilo. I loni však zabodoval a to cenami za Nejoblíbenější drama, Nejžhavější „hook-up“ pro Lauren a Bo, Nejoblíbenější pár také pro Lauren a Bo, Anna Silk si pak domů odnesla cenu za Nejoblíbenější herečku.

Diskuze /3

rikksa

Moc jim to přeju:)

4.1.2014 | 14:30:07
Werma

Super článek :) jen menší chyba u nejlepšího páru, se postava jmenuje Delphine a ne Daphne.

#3 fandapcd
5.1.2014 | 10:41:20
fandapcd

#2 Werma: Jojo, už to vidím, akorát jsem tu nebyla abych to opravila :)

webmaster
5.1.2014 | 17:52:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců