MacGyver (2016) Titulky k 7. dílu druhé série

Titulky k 7. dílu druhé série

Titulky k 7. dílu druhé série

Nyní už se můžete podívat i na sedmý díl druhé série s českými titulky, které pro vás připravil @top-consumer. Ke stažení je najdete v profilu epizody Duct Tape + Jack, kterou po zhlédnutí neváhejte i ohodnotit.

4 0
1.8.2020

Diskuze /2

matrix17

Děkuji za titulky. Vaše překlady občas vysloveně baví. Když se sem tam objeví něco jako v osmém dílu čtvrté řady „před tím ozdobený voják“ … „fialovým srdcem“.

Vykouzlí to úsměv na rtech. Neberte to prosím nijak špatně. ;) Upřímně sem za takovéhle věci občas rád, protože to pobaví. Kdyby to byl seriál, který je serioznější bral bych to jinak. :)

Byl to vyznamenaný voják, purpurovým srdcem. ;) Podobné věci máte snad od třetí řady ale tahle mě pobavila nejvíc. Hodně štěstí a chutě do překládání. ;)

redaktor
2.8.2020 | 11:43:58
top-consumer

Jsem rád, že tím bavím. Přiznávám, že některé moje překlady jsou nemotorné a zvláštní občas. Je to tím, že jsem se anglicky nikdy neučil. Moje angličtina je pouze z ulice (žiju v UK) a ze seriálů a filmů s českými titulky, takže některé věci mi dávají dost občas zabrat. Je možné, že to bude od třetí řady, ptz seriálu jsem se ujal právě od 3. řady. Štvalo mě, že to nikdo nepřekládá, tak jsem se rozhodl, že se toho ujmu, ikdyž skoro anglicky neumím :D

překladatel
2.8.2020 | 14:53:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: Packing Peanuts + Fire

cz38%
Odhadované dokončení 24.8. | 23:59

Aktuálně probíhá tvorba titulek k chybějícím částem druhé série.

Titulky pro vás překládají: @top-consumer, @malachai

Nezapomeňte epizodu po zhlédnutí ohodnotit.

Prosíme, nenahrávejte titulky na jiné servery bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

Nadcházející řada se vrátí na své podzimní místo

Nadcházející řada se vrátí na své podzimní místo

Každým rokem se MacGyvera vysílal od podzimu, ale změna přišla se čtvrtou sérií, která si musela počkat až do midseason. Nadcházející pátá řada se však vrátí do vysílání na podzim, kdy bude opět otevírat páteční večery, u nás tedy v sobotu ráno.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás