Captain Marvel

Captain Marvel

Bývalá pilotka amerického letectva, která získala schopnosti díky Teseraktu.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Kapitán Carol Danvers, také známá jako Captain Marvel, je bývalá pilot amerického letectva, hybrid Kree a člověka a kamarádí se s Nickem Furym. Vzhledem k tomu, že si Loki podmanil celé lidstvo, starý přítel ji povolal pomocí pageru.

1×07 – What If… Thor Was An Only Child?

Kvůli Thorově párty na Zemi byla Marií Hill povolána pomocí pageru. Ta se utkala s Thorem, aby ho donutila opustit Zemi. Ten ale nakonec vyhrál, a tak vymysleli plán, kdy se proti němu postaví s celou svoji silou. Když ho odhodila na Sibiř, chtěla na něj zacíli celou svojí silou, ovšem Frigga se spojila s Thorem. Chtěla zjistit, zda netropí nějakou neplechu. Nakonec Thor přemluvil všechny společně s Captain Marvel, aby mu pomohli Zemi uklidit a přesvědčit Friggu, že se pouze na Zemi přijel učit.

1×08 – What If… Ultron Won?

Vědoma si "Ultronovy ":character:13758 genocidní křížové výpravy po celé galaxii, dorazila do Xandaru, kde se Ultron připravoval na zničení planety. Captain Marvel zaútočila na Ultrona, čímž mu znemožnila používat Kameny nekonečna, a prohlásila, že jeho křížová výprava skončila, než narazila Ultronem do země. Captain Marvel pokračovala v rozbíjení Ultrona skrz Xandarovu kůru a plášť, než se zastavili ve středu jádra planety. Jakmile byla na místě, začala se neúnavně bít s Ultronem, než v konečném útoku uvolnila celý rozsah svých sil a rozdrtila Ultronovu hlavu ve snaze ho zničit. Navzdory postupně praskající a téměř rozbité Ultronově helmě android, se nenechal odradit jejím útokem na něj. Přesto ji však přemohl a uvolnil sílu kamenů. Výsledný útok zabil Captain Marvel a úplně zničil Xandar, spolu s celou xandarskou populací.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Poté, co byl Captain America rozmrazen ze zmrazeného stavu, spojili spolu své síly v boji proti "Lokimu ":character:13407 a jeho asgardské armádě.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Tu bola celkom fajn.

webmaster
31.12.2021 | 22:37:34

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Reklama

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama