Mission: Impossible
90/100 - 6×

Mission: Impossible

Filmy začínají v roce 1996, které sledují mise hlavního týmu IMF v terénu pod Huntovým vedením, jehož cílem je zastavit nepřátelské síly a zabránit hrozící globální katastrofě.

USA | 1996 | Pauza
vysílání
8 sezón | Paramount Pictures | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Thriller
hrají
Tom Cruise (Ethan Hunt), Ving Rhames (Luther Stickell), Simon Pegg (Benji Dunn), Rebecca Ferguson (Ilsa Faust), Michelle Monaghan (Julia Meade-Hunt), Sean Harris (Solomon Lane), Vanessa Kirby (Bílá vdova), Frederick Schmidt (Zola Mitsopolis), Henry Czerny (Eugene Kittridge), Alec Baldwin (Alan Hunley), Henry Cavill (August Walker), Angela Bassett (Erika Sloane), Jeremy Renner (William Brandt), Simon McBurney (Atlee), Jens Hultén (Janik Vinter)

Benji Dunn

Benji Dunn

Technik, který se stal terénním agentem jednotky Impossible Mission Force a jedním z hlavních kolegů Ethana Hunta.

Sezóny 5
2006 -

Benji Dunn, technik IMF, který se stal agentem v terénu, je laskavý a věrný těm, kterým věří, že udělají správnou věc, i když to znamená, že se přímo vzepřou své vládě. To se projevilo ve všech čtyřech filmech, v nichž se dosud objevil. Podobně jako Ethan Hunt, přestože byl několikrát zrazen a opuštěn svou vládou, neprojevil žádnou touhu odejít nebo hledat odplatu. Jako postava prokázal, že jeho schopnosti a klid se neustále zlepšují. Ukazuje, že má o svou práci velký zájem, je motivovaný a tvrdě pracoval na tom, aby se stal vysoce kvalifikovaným a respektovaným agentem, kterým je nyní.

Ze všech agentů zobrazených na obrazovce se Benji navenek nejvíce projevuje strachem nebo stresem z nebezpečných až děsivých situací, do kterých se dostává. Není stoický a nebojácný, ale když už, tak to ukazuje, jak je soucitný a lidský. Je ochoten vystavit se extrémnímu stresu a nebezpečí, protože ví, že jeho schopnosti mohou být užitečné při záchraně životů ostatních. Jeho strach se projevuje mnoha způsoby – viditelným neklidem, tónem hlasu nebo když je nervózní, mluví rychle.

Foto: Paramount Pictures

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Mission: Impossible Odplata – První část

Premiéra: 12. července 2023
Režie: Christopher McQuarrie
Scénář: Christopher McQuarrie a Erik Jendresen
Hudba: Lorne Balfe
Hrají: Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Hayley Atwell, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Mariela Garriga, Frederick Schmidt a další
Producenti: Tom Cruise, Christopher McQuarrie
Stopáž: 163

Nepřehlédněte

Ke konci Mission: Impossible se vyjádřil režisér Christopher McQuarrie

Ke konci Mission: Impossible se vyjádřil režisér Christopher McQuarrie

Režisér Christopher McQuarrie se rozpovídal o tom, zda Mission: Impossible Odplata – Druhá část bude posledním filmem v sérii skutečně ukončí sérii Mission: Impossible s Tomem Cruisem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama