Mob City O seriálu

O seriálu

O seriálu

Souhrnné informace o nově připravovaném seriálu Mob City na stanici TNT.


2 0
16.11.2013

TNT uvádí v prosinci roku 2013 seriálovou novinku Mob City, kde dojde k epické bitvě mezi šéfem policie a nebezpečným gangsterem roku 1947 v Los Angeles. Seriál se bude inspirovat jak skutečnými dobovými informacemi, tak knihou L.A. Noir: The Struggle For The Soul Of America’s Most Seductive City, od amerického spisovatele Johna Butina.

Podle knihy se měl seriál také jmenovat, jenže herní společnost Rockstar vydala hru L.A. Noire a tak hrozila reálná možnost, že by se chtěla se studiem soudit, a to majitelé nechtěli riskovat. Proto se nakonec rozhodli, že seriál ponese název Lost Angels. Nakonec došlo k dalšímu přejmenování, tedy i finálnímu, na Mob City.


A o čem, že bude? Když to vyjádříme v jednoduchosti, tak bude o boji za duši nejsvůdnějšího amerického města. Proti sobě bude stát zkorumpovaná policie a mafie pod vedením Mickeyho Cohana. TNT objednal šest dílů první série, a to pod podmínkou, že režie pilotního dílu se ujme sám producent Frank Darabont. Takže se máme na co těšit.

Co je ale ještě větším lákadlem, tak je hvězdné herecké obsazení. Seznam hlavních představitelů je následující:

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec Mob City

Seriál Mob City je u konce. Vysílal se na stanici TNT, kde bylo roku 2013 odvysíláno šest epizod tohoto seriálu. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás