Herci žádají zvýšení platů - bude to ošklivé

Herci žádají zvýšení platů - bude to ošklivé

Od té doby, co se seriál Modern Family stal hitem, který nejen milují fanoušci, ale také získává vysoké hodnoty ratingu a sbírá jedno ocenění za druhým, herci ze seriálu jsou v dobré pozici, aby si vyjednali zvýšení platů. Kolik vydělávali v třetí sérii a o kolik víc by chtěli ve čtvrté?

0 0
10.8.2012

The Hollywood Reporter oznámil, že většina z hvězd v seriálu – Julie Bowen (Claire Dunphy), Ty Bureell (Phil Dunphy), Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett), Eric Stonestreet (Cameron Tucker) a Sofía Vergara (Gloria Delgado-Pritchett) dostávali zaplaceno okolo 65 tisíc dolarů za každou epizodu třetí série.

Abyste byli trochu v obraze, jak se pohybují částky, herci ze seriálu The Big Bang Theory požádali o zvýšení na 200 tisíc dolarů po skončení třetí série. Ale seriál Modern Family má mnohem víc herců, že si takové částky nemůžou dovolit a nemohou uspokojit jejich požadavky.

Když připočítáme ty největší výdělky za třetí sezónu, Ed O´Neill (Jay Pritchett) si vydělal okolo 105 tisíc dolarů za epizodu a ještě malý bonus, když v roce 2009 souhlasil, že se k seriálu přidá. Přestože se k pi-lotnímu dílu přidalo známé a velké jméno, ten, kdo mohl žádat víc, byla Sofia Vergara, díky svému vlastnímu jménu.

Seriál Modern Family má stabilní vysokou sledovanost, v průměru 13,7 milionů diváků každý večer

v průběhu třetí série a rating 5,9 – velmi silná čísla. Jeden ze zdrojů prozradil: „Bude to ošklivé“.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Kde seriál najdu?

Thumbnail Play icon

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama