Modern Family (Taková moderní rodinka) Popis

Modern Family

Modern Family

Komediální příběhy několika rodin z předměstí Los Angeles, které jsou vyprávěny dokumentárním stylem.

250 epizod, 11 let v hlavním vysílacím čase celostátní televize, těmito krásnými čísly se může pyšnit komediální seriál pojednávající o neortodoxním životě jedné velké rodiny. Seriál, který se měl původně jmenovat My American Family, je natočen v dokumentárním stylu. Seriál vychází z životních příběhů Christophera Lloyda a Stevena Levitana, kteří do děje zahrnuli své nejoblíbenější, nejdůležitější, nejvtipnější a zároveň nejsmutnější pasáže z života rodiny. Co od pilotní epizody a celého seriálu můžete očekávat?

Phil a Claire jsou svoji šestnáct let. Vychovávají spolu tři dospívající děti, dvě dívky – starší Haley a mladší Alex – a syna Lukea. Jay a Gloria jsou manželé teprve šest měsíců. Jsou navzájem velmi odlišní. Jay pochází z velkoměsta a vede velkou firmu. Gloria pochází z malé krásné vesničky v Kolumbii, která je číslo jedna co do počtu vražd. Vychovávají spolu Gloriina syna Mannyho, a navíc spolu mají malého Joa. Vzhledem k věkovému rozdílu manželů se kolemjdoucí často mylně domnívají, že Jay je Gloriiným otcem. Jay je otcem Mitchella a Claire. Mitchell a Cameron jsou spolu už pět let. Přestože se jedná o homosexuální pár, rozhodli se, že si pořídí dítě. Letí proto to Vietnamu, odkud si přivezou malou Lily. Jak se jejich společná cesta bude dále vyvíjet? Buďte s námi u toho!


Dáte Takové moderní rodince šanci? Foto: ABC

Seriál Modern Family oceňují jak diváci, tak i kritici. Od roku 2009 se vysílal na stanici ABC a opakovaně byl nominovaný na Zlaté glóby, Emmy a další prestižní ceny. Seriál z produkce společnosti 20th Century Fox Television, veden pod taktovkou tvůrčího dua Christophera Lloyda a Stevena Levitana, si dere za úkol nabídnou všem věkovým kategoriím nekonečnou zábavu plnou někdy až groteskních situací z rodinného života. Dlouhá cesta tří velkých rodin skončila 9. dubna 2020.

Modern Family je jednou z vlajkových lodí stanice ABC, která má na kontě již několik úspěšných projektů, a proto se stanice rozhodla natočit hodinový dokument o celém seriálu. Pokud vás zajímá, jak vznikl nápad natočit tento seriál, jak se celý projekt vyvíjel a jakou zkušenost si ze seriálu každý odnesl, je tento dokument pro vás jako dělaný. A Modern Farewell nabídne kromě emotivních rozhovorů s protagonisty, Christopherem Lloydem a Stevenem Levitanem, otci celého projektu, návštěvu prostorů, kde se scházely největší tvůrčí hlavy. Nahlédneme do kuchyně, v níž vznikaly jak komické perly, tak srdceryvné okamžiky. Dokument nás zavede do natáčecích prostorů a ukáže nám všechny zajímavé kulisy potřebné pro kameru, k nimž se pojí zábavné historky. Rovněž odcestujeme o jedenáct let do minulosti, abychom poznali, jak vypadal casting pro pilotní epizodu, a posléze odcestujeme zpátky do přítomnosti ke příležitosti posledního hromadného čtení scénáře.

Seriál si můžete pohodlně pustit z domova na streamovací platformě HBO Go, kde jsou k dostání všechny série s českou podporou. Na českém dabingu se podíleli Pavel Zedníček, Kateřina Lojdová, Martina Hudečková, Aleš Procházka, Filip Švarc, Jiří Valšuba, Jiří Köhler, Roman Hajlich, Terezie Taberyová, Viktorie Taberyová a Petr Neskusil. U nás najdete české titulky ke všem epizodám.

V hlavních rolích:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tento seriál jsem si hned oblíbila, když jsem ho viděla prvně v TV. Z různých sitcomů jako jsou Přátelé, Krok za krokem, Ženatý se závazky a další, se mi tento seriál líbí ze všech nejvíce. Některé postavy mi byli sympatické více, jiné méně, ale kdyby tam nebyli, tak ten seriál ztratí šmrnc. Někde jsem brečela smíchy, ale i občas dojetím. Některé díly byly super a některé o něco slabší, ale nevadí. I tak seriál zaujal a když na plných 100% procent to není, tak tento seriál rozhodně patří mezi mé zamilované. :)

20.2.2021 | 14:38:22
PStark

Skvěly sitcom, vždy jsem se u toho dobře pobavila.

14.4.2020 | 12:29:20
BuuxXxa

prvych par serii super, potom to pomalicky zacalo klesat, ale oddychovka v poho s super styl :-)

11.4.2020 | 23:16:21
Drahu68

Potkala jsem to náhodou a bylo to setkání super …

23.7.2017 | 22:59:10
amaluna

top humor, top štýl, top kamera, top rodina, top Phill, TOP SITCOM…

6.10.2016 | 9:41:51
mnouk123

na čelem světe nejlepší seriál snad budete pokračovat děkuji

3.3.2016 | 21:15:13
Secret.Dandelion

I když je to takový ten americký keep smiling, tak je to opravdu vtipnej séroš, který si drží stále stejnou kvalitu. Nejlepší postava Mr. Dumphy! Za mě dlouhodobě 100%.

31.1.2016 | 12:18:10
Lortis

Jeden z nejlepších sitcomů současnoti :)

20.1.2016 | 12:20:52
Hawisa

Je jen málo seriálů, které mohu sledovat znova a znova do zbláznění. A Modern family je jeden z nich :D Kupodivu dalsi takový seriál je Ženatý se závazky, kde také hraje Ed O´neil :D

15.10.2015 | 17:38:35
Chaos14

90%

16.4.2014 | 16:40:16

Stav překladu

Epizoda S11E00: A Modern Farewell

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @lucius23, Jarda a dydzana
Přečas: @badboymajkl

Ohodnoťte dokument o seriálu Modern Family.
Seriál si můžete pustit na HBO GO.

Ohodnoťte Modern Family

Kde seriál najdu?

Thumbnail Play icon

Reklama

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny