Modern Family

250 epizod, 11 let v hlavním vysílacím čase celostátní televize, těmito krásnými čísly se může pyšnit komediální seriál pojednávající o neortodoxním životě jedné velké rodiny. Seriál, který se měl původně jmenovat My American Family, je natočen v dokumentárním stylu. Seriál vychází z životních příběhů Christophera Lloyda a Stevena Levitana, kteří do děje zahrnuli své nejoblíbenější, nejdůležitější, nejvtipnější a zároveň nejsmutnější pasáže z života rodiny. Co od pilotní epizody a celého seriálu můžete očekávat?

Phil a Claire jsou svoji šestnáct let. Vychovávají spolu tři dospívající děti, dvě dívky – starší Haley a mladší Alex – a syna Lukea. Jay a Gloria jsou manželé teprve šest měsíců. Jsou navzájem velmi odlišní. Jay pochází z velkoměsta a vede velkou firmu. Gloria pochází z malé krásné vesničky v Kolumbii, která je číslo jedna co do počtu vražd. Vychovávají spolu Gloriina syna Mannyho, a navíc spolu mají malého Joa. Vzhledem k věkovému rozdílu manželů se kolemjdoucí často mylně domnívají, že Jay je Gloriiným otcem. Jay je otcem Mitchella a Claire. Mitchell a Cameron jsou spolu už pět let. Přestože se jedná o homosexuální pár, rozhodli se, že si pořídí dítě. Letí proto to Vietnamu, odkud si přivezou malou Lily. Jak se jejich společná cesta bude dále vyvíjet? Buďte s námi u toho!


Dáte Takové moderní rodince šanci? Foto: ABC

Seriál Modern Family oceňují jak diváci, tak i kritici. Od roku 2009 se vysílal na stanici ABC a opakovaně byl nominovaný na Zlaté glóby, Emmy a další prestižní ceny. Seriál z produkce společnosti 20th Century Fox Television, veden pod taktovkou tvůrčího dua Christophera Lloyda a Stevena Levitana, si dere za úkol nabídnou všem věkovým kategoriím nekonečnou zábavu plnou někdy až groteskních situací z rodinného života. Dlouhá cesta tří velkých rodin skončila 9. dubna 2020.

Modern Family je jednou z vlajkových lodí stanice ABC, která má na kontě již několik úspěšných projektů, a proto se stanice rozhodla natočit hodinový dokument o celém seriálu. Pokud vás zajímá, jak vznikl nápad natočit tento seriál, jak se celý projekt vyvíjel a jakou zkušenost si ze seriálu každý odnesl, je tento dokument pro vás jako dělaný. A Modern Farewell nabídne kromě emotivních rozhovorů s protagonisty, Christopherem Lloydem a Stevenem Levitanem, otci celého projektu, návštěvu prostorů, kde se scházely největší tvůrčí hlavy. Nahlédneme do kuchyně, v níž vznikaly jak komické perly, tak srdceryvné okamžiky. Dokument nás zavede do natáčecích prostorů a ukáže nám všechny zajímavé kulisy potřebné pro kameru, k nimž se pojí zábavné historky. Rovněž odcestujeme o jedenáct let do minulosti, abychom poznali, jak vypadal casting pro pilotní epizodu, a posléze odcestujeme zpátky do přítomnosti ke příležitosti posledního hromadného čtení scénáře.

Seriál si můžete pohodlně pustit z domova na streamovací platformě HBO Go, kde jsou k dostání všechny série s českou podporou. Na českém dabingu se podíleli Pavel Zedníček, Kateřina Lojdová, Martina Hudečková, Aleš Procházka, Filip Švarc, Jiří Valšuba, Jiří Köhler, Roman Hajlich, Terezie Taberyová, Viktorie Taberyová a Petr Neskusil. U nás najdete české titulky ke všem epizodám.

V hlavních rolích:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry serial, u ktereho se člověk nenudi a kde nechybi zabava a komedie a všechny vtipne situace, moje oblibenkyně byla Gloria hlavně jak vždycky dokazala vyřešit každou situaci a připadně se pomstit, nejvtipnějši mi přišli Cam s Mitchem dohromady, nejvic se mi libila Haley, Gloria a Claire

redaktor
18.9.2023 | 14:32:32
JaneyT

Tento seriál jsem si hned oblíbila, když jsem ho viděla prvně v TV. Z různých sitcomů jako jsou Přátelé, Krok za krokem, Ženatý se závazky a další, se mi tento seriál líbí ze všech nejvíce. Některé postavy mi byli sympatické více, jiné méně, ale kdyby tam nebyli, tak ten seriál ztratí šmrnc. Někde jsem brečela smíchy, ale i občas dojetím. Některé díly byly super a některé o něco slabší, ale nevadí. I tak seriál zaujal a když na plných 100% procent to není, tak tento seriál rozhodně patří mezi mé zamilované. :)

20.2.2021 | 14:38:22
PStark

Skvěly sitcom, vždy jsem se u toho dobře pobavila.

14.4.2020 | 12:29:20
BuuxXxa

prvych par serii super, potom to pomalicky zacalo klesat, ale oddychovka v poho s super styl :-)

11.4.2020 | 23:16:21
Drahu68

Potkala jsem to náhodou a bylo to setkání super …

23.7.2017 | 22:59:10
amaluna

top humor, top štýl, top kamera, top rodina, top Phill, TOP SITCOM…

6.10.2016 | 9:41:51
mnouk123

na čelem světe nejlepší seriál snad budete pokračovat děkuji

3.3.2016 | 21:15:13
Secret.Dandelion

I když je to takový ten americký keep smiling, tak je to opravdu vtipnej séroš, který si drží stále stejnou kvalitu. Nejlepší postava Mr. Dumphy! Za mě dlouhodobě 100%.

31.1.2016 | 12:18:10
Lortis

Jeden z nejlepších sitcomů současnoti :)

20.1.2016 | 12:20:52
Hawisa

Je jen málo seriálů, které mohu sledovat znova a znova do zbláznění. A Modern family je jeden z nich :D Kupodivu dalsi takový seriál je Ženatý se závazky, kde také hraje Ed O´neil :D

15.10.2015 | 17:38:35
1

Stav překladu

Epizoda S11E00: A Modern Farewell

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @lucius23, Jarda a dydzana
Přečas: @badboymajkl

Ohodnoťte dokument o seriálu Modern Family.
Seriál si můžete pustit na HBO GO.

Ohodnoťte Modern Family

Kde seriál najdu?

Thumbnail Play icon

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama