Jak se Julie Bowen udržuje ve formě?

Jak se Julie Bowen udržuje ve formě?

Není pochyb o tom, že má herečka, která v seriálu hraje Claire Dunphyovou vypracovanou postavu. Jak se udržuje 41-letá matka tří dětí, které jsou všechny mladší pěti let, tak ve formě? Řekněme, že s tím malé děti trochu souvisí, své tři kluky – čtyřletého Olivera a dvouletá dvojčata Johna a Guse – musí neustále obskakovat.

0 0
9.8.2012

Ale kde Julie bere energii na to, aby mohla ještě hrát supermámu Claire Dunphyovou ze seriálu Modern Family a ještě být tou supermámou ve skutečnosti? „Běhání je nejrychlejší způsob, jak získat endorfiny. Ráda běhám brzy ráno ještě před tím, než ostatní vstanou. Vyčistím si přitom hlavu a resetuju hodiny. Je to jako: "Bezva, tohle jsem zvládla, teď můžu jednat s lidmi,“ řekla.

Když trénovala na běh trasy o vzdálenosti půl mataronu, běhala každé ráno 45 minut ještě před šestou ranní. Sama o sobě říká, že se cítí pohodlněji v běžeckých botách než v podpatcích. „Můžete si vzít na sebe kecky a vyběhnout si, kam jen chcete.“ A za 45 minut máte pocit z dobře odvedené práce.

Malé Juliino tajemství, že má od doby, kdy jí bylo kolem dvaceti, implantovaný pacemaker, když jí diagnostikovali kardiovaskulární onemocnění, při kterém jí srdeční tep klesal na nebezpečně nízké hodnoty. Její pacemaker „mi slouží jako kontrola,“ říká o sobě.

Přiznává, že než začínala hrát v seriálech, kde je obklopená samými sexy herečkami, byla poměrně sebevědomá. Nyní je ale ještě sebevědomější. Alespoň se tedy o to snaží. „Jsou dny, kdy jsi říkám: Vypadáš dost dobře. Ale pracuju se s Sofií Vergarovou. Můžete mít svůj nejlepší den, pak si s ní popovídáte a podíváte si na ní a pomyslíte si: Ona je nadčlověk. Nevypadám špatně, ale nevypadám tak jako ona, a to je v pořádku.“

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Kde seriál najdu?

Thumbnail Play icon

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama