Mom (Máma)
84/100 - 54×

Mom(Máma)

Sitcom z pera Chucka Lorreho (The Big Bang Theory) o jen nedávno vystřízlivěné svobodné matce (Anna Faris) puberťačky a malého synka, která se snaží dát jejich život dokupy jak jen umí a snad i zabránit dceři dělat podobné chyby, jaké dělala i sama. Pro znovuvytvoření vztahu s ní by možná byla ochotna odpustit i své matce, která také právě příkladným rodičem nikdy nebyla.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CBS | 27 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Anna Faris (Christy Plunkett), Allison Janney (Bonnie Plunkett), Mimi Kennedy (Marjorie Armstrong-Perugian), Beth Hall (Wendy Harris), Jaime Pressly (Jill Kendall), William Fichtner (Adam Janikowski), Kristen Johnston (Tammy Diffendorf), Sadie Calvano (Violet Plunkett), Blake Rosenthal (Roscoe Plunkett), Matt Jones (Baxter)

Bonnie Plunkett

Bonnie Plunkett

Bonnie je matka Christy a bývalá závislačka.

Sezóny 8
2013 - 2021

Bonnie je matkou Christy, která se jí před šesti lety vrátila do života, aby napravila vztahy mezi nimi a jejich rodinou. Po několika letech, co spolu žijí pod jednou střechou, se to podaří a starají se jedna o druhou. Bonnie je momentálně zasnoubená s Adamem.

Bonnie začala pít už od patnácti let. Byla v systému pěstounské péče, kde chodila od jednoho domu ke druhému, než utekla s Alvinem. Otěhotněla a měla Christy, jenže Alvin je obě opustil ještě v nemocnici a Bonnie skoro dala Christy k adopci. Adopce se měla konat a Christy si měl vzít pěkný židovský páreček, jenže Bonnie na poslední chvíli couvla. Od té doby se snažila vychovat Christy a postarat se o ni, jak nejlépe dokázala, ale nakonec to byla právě Christy, která se musela vychovat sama, když Bonnie začala brát drogy a chodila domů pozdě.

Allison Janney jako Bonnie Plunkett. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nereknu4f7

úžasná :)

25.3.2022 | 17:40:42
flok45

TOP postava a k tomu perfektní herečka. Nejlepší postava

11.2.2021 | 21:59:14
Spiders 01

Nejlepší

27.1.2021 | 18:08:49
FaithOriginal

Nechce se mi ani věřit, že kdyby nebylo seriálu Máma, tak jsem možná nikdy neobjevila poklad jménem Allison Janney :/

7.11.2018 | 20:29:35

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama