Mom (Máma) Violet Plunkett

Violet Plunkett

Violet Plunkett

Violet je dcerou Christy.

Sezóny 5
2013 -

Violet se narodila, když Christy bylo 17 a půl. Měla těžké dětství a stále své matce neodpustila, že nebyla tak dobrým rodičem, když vyrůstala. V první sérii otěhotní se svým přítelem Lukem, ale nečeká je šťastný konec. Dítěte Gweneth Taylor se nakonec vzdá a se svým přítelem se rozejde. Od druhé série její účast začíná rapidně opadat a tvůrci se spíše zaměřují na Christy, Bonnie a holky. Většinou se objevuje jednou nebo dvakrát do série.

Naposledy se objevila v šesté sérii, kde dělala podcast o tom, jak hrozná byla Christy, když se o ni a jejího bratra starala a zároveň pila. Dělá to především pro další děti, které se cítí stejně jako se tehdy cítila ona. Proti Bonnie však takovou zášť jako má proti Christy, nikdy necítila. Co se týče Lukea, Violet se přiznala Christy, že se znova rozešli.


Sadie Calvano jako Violet Plunkett. Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců