Mom (Máma)
84/100 - 54×

Mom(Máma)

Sitcom z pera Chucka Lorreho (The Big Bang Theory) o jen nedávno vystřízlivěné svobodné matce (Anna Faris) puberťačky a malého synka, která se snaží dát jejich život dokupy jak jen umí a snad i zabránit dceři dělat podobné chyby, jaké dělala i sama. Pro znovuvytvoření vztahu s ní by možná byla ochotna odpustit i své matce, která také právě příkladným rodičem nikdy nebyla.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CBS | 27 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Anna Faris (Christy Plunkett), Allison Janney (Bonnie Plunkett), Mimi Kennedy (Marjorie Armstrong-Perugian), Beth Hall (Wendy Harris), Jaime Pressly (Jill Kendall), William Fichtner (Adam Janikowski), Kristen Johnston (Tammy Diffendorf), Sadie Calvano (Violet Plunkett), Blake Rosenthal (Roscoe Plunkett), Matt Jones (Baxter)

Jill Kendall

Jill Kendall

Jill byla Christyininou svěřenkyní a bývalou závislačkou.

Sezóny 7
2014 - 2021

Jill byla sponzorována Christy a přátelí se s dívkami ve sponzorské skupině. Občas je zamlklá, ale je velmi chytrá a milá, když ví, že ji její přátelé potřebují. Jill přišla do druhé série jako bohatá princezna, která měla problémy se závislostí, což mělo za následek pití za volantem, pokud o sebevraždu a toho, že ji její manžel opustil. Prostřednictvím Marjorie, Christy a holek si našla způsob, jak porazit její závislost.

Ve čtvrté sérii otěhotněla, ale o dítě přišla. Holky se jí pokoušeli podpořit, aby se postavila na vlastní nohy, když se rozhodla, že si bude chtít adoptovat dítě a prošla procesem k tomu, aby ho získala. Po nějaké době zjistila, že osoba, kterou si bude moct adoptovat, není malé dítě, ale mladá holka jménem Emily. Jill jí dala střechu nad hlavou a byla velmi nadšená, že jí má u sebe, ale zároveň se i bála, že se nedokážou nijak bavit a spřátelit se.

Jillin strach ještě zesílil, když adoptivní matka Emily, Natasha, se po návratu z vězení snažila dostat Emily zpět do své péče. I tak jim ale Jill nebránila se normálně vídat mezi sebou. Emily, Natasha a Jill se spřátelili, nicméně mezi Natashou a Jill bylo neustálé napětí. Na začátku páté série jsme mohli vidět Jill tlustou a to kvůli tomu, že se bála, že ztratí Emily a že o ni musela bojovat s natashou.

Jaime Pressly jako Jill Kendall. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama