Mom (Máma)
84/100 - 51×

Mom(Máma)

Sitcom z pera Chucka Lorreho (The Big Bang Theory) o jen nedávno vystřízlivěné svobodné matce (Anna Faris) puberťačky a malého synka, která se snaží dát jejich život dokupy jak jen umí a snad i zabránit dceři dělat podobné chyby, jaké dělala i sama. Pro znovuvytvoření vztahu s ní by možná byla ochotna odpustit i své matce, která také právě příkladným rodičem nikdy nebyla.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CBS | 27 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Anna Faris (Christy Plunkett), Allison Janney (Bonnie Plunkett), Mimi Kennedy (Marjorie Armstrong-Perugian), Beth Hall (Wendy Harris), Jaime Pressly (Jill Kendall), William Fichtner (Adam Janikowski), Kristen Johnston (Tammy Diffendorf), Sadie Calvano (Violet Plunkett), Blake Rosenthal (Roscoe Plunkett), Matt Jones (Baxter)

Tammy Diffendorf

Tammy Diffendorf

Nevlastní sestra Bonnie z pěstounské péče.

Sezóny 4
2018 - 2021

Tammy se poprvé objevila v páté sérii v sedmnácté epizodě. V Triple Dip and an Overhand Grip pěstounská matka zmínila, že Tammyin otec zabil její matku, než skončila v pěstounské péči. Byla v pěstounském domě s Bonnie, dokud ji Bonnie nenechala vyhodit a ona se nevydala na nelegální cestu a skončila ve vězení. Bonnie to udělala tak, že ukradla peněženku jejich nevlastního otce a dala jí Tammy do tašky. Ve vězen skončila, protože vykradla Outback Steakhouse. Ona a Bonnie se znovu setkaly poté, co se dostane z vězení a dočasně zůstane u Bonnie a Christy, než se nastěhuje k Marjorie.

Kristen Johnston jako Tammy Diffendorf. Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E18: My Kinda People and the Big To-Do

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Shpek
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Mom

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama