Mom (Máma) Christy Plunkett

Christy Plunkett

Christy Plunkett

Christy je svobodná matka a bývalá alkoholička.

Sezóny 7
2013 - 2020

Christy je svobodná matka, která už sedm let nepije ani nebere drogy a díky podpoře svých kamarádek a své matky už dávno ani nebojuje s pokušením. Snažila se být od té doby, co byla čistá, dobrou matkou, dokud se nevrátila do jejího života její matka Bonnie a její dcera Violet neotěhotněla. Vše se pro ni rázem rozsypalo jako dům z karet. Poté, co si ale Violet uspořádala svůj vlastní život a její syn Roscoe začal žít s jeho otcem, bývalým manželem Christy, se s pomocí svojí matky postavila na vlastní nohy a začala žít svůj život tak, aby se zahojila a začala žít.

Christy Jolene Plunkett se narodila Bonnie Plunkett a Alvinu Lesteru Biletnikoffi. Alvin je opustil, když byly v nemocnici, což vedlo k tomu, že Bonnie dala Christy k adopci. Pěkný židovský páreček přijal tuto nabídku, a když se měla adopce uskutečnit, Bonnie nakonec couvla a Christy si nechala. Christy měla hrozné dětství, které vyústilo v její závislost na alkoholu a drogách.


Anna Faris jako Christy Plunkett. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E18: My Kinda People and the Big To-Do

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Shpek
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Mom

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců