Mom (Máma)
84/100 - 54×

Mom(Máma)

Sitcom z pera Chucka Lorreho (The Big Bang Theory) o jen nedávno vystřízlivěné svobodné matce (Anna Faris) puberťačky a malého synka, která se snaží dát jejich život dokupy jak jen umí a snad i zabránit dceři dělat podobné chyby, jaké dělala i sama. Pro znovuvytvoření vztahu s ní by možná byla ochotna odpustit i své matce, která také právě příkladným rodičem nikdy nebyla.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CBS | 27 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Anna Faris (Christy Plunkett), Allison Janney (Bonnie Plunkett), Mimi Kennedy (Marjorie Armstrong-Perugian), Beth Hall (Wendy Harris), Jaime Pressly (Jill Kendall), William Fichtner (Adam Janikowski), Kristen Johnston (Tammy Diffendorf), Sadie Calvano (Violet Plunkett), Blake Rosenthal (Roscoe Plunkett), Matt Jones (Baxter)

Christy Plunkett

Christy Plunkett

Christy je svobodná matka a bývalá alkoholička.

Sezóny 7
2013 - 2020

Christy je svobodná matka, která už sedm let nepije ani nebere drogy a díky podpoře svých kamarádek a své matky už dávno ani nebojuje s pokušením. Snažila se být od té doby, co byla čistá, dobrou matkou, dokud se nevrátila do jejího života její matka Bonnie a její dcera Violet neotěhotněla. Vše se pro ni rázem rozsypalo jako dům z karet. Poté, co si ale Violet uspořádala svůj vlastní život a její syn Roscoe začal žít s jeho otcem, bývalým manželem Christy, se s pomocí svojí matky postavila na vlastní nohy a začala žít svůj život tak, aby se zahojila a začala žít.

Christy Jolene Plunkett se narodila Bonnie Plunkett a Alvinu Lesteru Biletnikoffi. Alvin je opustil, když byly v nemocnici, což vedlo k tomu, že Bonnie dala Christy k adopci. Pěkný židovský páreček přijal tuto nabídku, a když se měla adopce uskutečnit, Bonnie nakonec couvla a Christy si nechala. Christy měla hrozné dětství, které vyústilo v její závislost na alkoholu a drogách.

Anna Faris jako Christy Plunkett. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nereknu4f7

super herečka:)

25.3.2022 | 17:41:04

Stav překladu

Epizoda S08E18: My Kinda People and the Big To-Do

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Shpek
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Mom

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama