My Mad Fat Diary
93/100 - 28×

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | E4 | 45 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Ian Hart (Kester Gill),

S03E02: Rewind

S03E02: Rewind

Rae přichází s drastickými opatřeními, která by mohla ohrozit její budoucnost, když ji rodiče Chloe zakáží navštívit jejich dceru v nemocnici. Bohužel jak se Rae snaží vrátit věci zpátky do vyjetých kolejí, její školní známky a vztah s Finnem visí na vlásku.

sk
30.6.2015
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

No doufám, že po těch dvou koncích ten poslední nebude tak hrozný… Rae aspoň nebude mít takový problém jít na univerzitu, každopádně ať to s Finnem a K bylo jakkoliv, a i když bych byla ráda, aby byli spolu, Finn a Rae jsou na úplně jiném levelu… a jak Rae pořád říká, že si ho nezaslouží, tak je to přesně naopak (a to je prostě fakt i bez Katie). Jinak děkuju vyšším silám za Iana Harta a Claire Rushbrook. „If you think it was your fault, why you're calling it an accident?“ (y)(y) A kdokoliv bude chtít dát nízké hodnocení jen kvůli tomu, že epizoda nebyla vtipná jako jiné, tak asi moc nechápe smysl tohoto seriálu. Cheers.

2.7.2015 | 13:34:36

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama