My Mad Fat Diary Postavy

Postavy

 • Finn Nelson

  Finn Nelson

  Finn, hezounek z party o kterého ze začátku Rae zájem neměla. Zdál se jí povrchní a nezajímavý. Po čase ale změní názor, a vidí Finna jako svého prince. Počáteční nesympatie se mění v přátelství, a po přiznání Rae o jejím pobytu v léčebně se s Finnem sblíží. Druhá sezóna popisuje vztah a také odloučení mezi Finnem a Rae.

  Sezóny 2
 • Archie

  Archie

  Archie, hezounek a bavič party. V první sérii se z Rae a Archieho stanou blízcí přátelé a pomohou si v mnoha složitých situacích. Archie se v průběhu první ale i druhé sezóny snaží vyrovnat se svou homosexualitou.

  Sezóny 2
 • Izzy

  Izzy

  Izzy, sladká a naivní dívka z party. Všichni ji milují. V průběhu sezóny vychází najevo že chová stejné city k Chopovi, jako on k ní. Začátek druhé sezóny jim přeje, ale nic netrvá věčně.

  Sezóny 2
 • Kester Gill

  Kester Gill

  Terapeut z léčebny který se o Rae stará. Po prvních schůzkách se ale z Rae a Kestera stanou přátelé. Kester Rae plně podporuje a zároveň jí pomáhá. Během druhé sezóny ale pozorujeme, jak se Kester a Rae pomalu odlučují.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Rachel 'Rae' Earl

  Rachel 'Rae' Earl

  Rae, 16ti letá dívka, která strávila poslední 4 měsíce v psychiatrické léčebně. Jediné po čem touží je najít si přátele, kteří by ji vzali takovou jaká je. Díky shledání s nejlepší kamarádkou Chloe se jí to splní. Ta ji přivede do party, kde se neuvěřitelně sblíží. Bohužel prázdniny skončili, a Rae zjišťuje že mít perfektního kluka jako je Finn nestačí. Její nízká sebedůvěra vše zatracuje, a bohužel i okolí je nepřátelské.

  Sezóny 2
 • Linda Earl-Bouchtat

  Linda Earl-Bouchtat

  Velmi temperamentní žena, který si s Rae zažila nejednu trapnou či bolestivou situaci. Žena, kterou postava trápí ze všeho nejvíce. Ukrývání přistěhovalce a starání se o pubertální Rae tomu také moc nepřidá. Po svatbě s Karimem se zdá ale velmi šťastná. Ve druhé sezóně ale na ni čeká velké překvapení, z počátečního šoku z menopauzy vychází najevo, že menopauza se nekoná, ale že čeká rodinu.

  Sezóny 2
 • Danny Two

  Danny Two

  Danny, kamarád Tix a Rae z léčebny. Danny two se mu říká, protože nosí 2 čepice. Jeho příběh neznáme tak můžeme jen hádat. Aby pomohl Rae v jedné situaci uteče z nemocnice. Vše ale dopadne dobře. V druhé sezóně se po smrti Tix vzdá svých čepic, a zjišťujeme jak doopravdy moc mu Tix chybí.

  Sezóny 2
 • Chloe Harris

  Chloe Harris

  Chloe, velmi atraktivní dívka, a zároveň nejlepší kamarádka Rae. Před svým umístěním do psychiatrické léčebny se Rae a Chloe doplňovaly. Avšak odloučení a nedostatek kontaktu udělalo své a Rae netuší jak ji Chloe přijme. V průběhu první sezóny se spolu usmíří a vyřeší nejedno trápení. Přes aférku s učitelem až po těhotenství a odhalení deníku. Teprve v průběhu druhé sezóny ale vychází najevo, jak jsou odlišné.

  Sezóny 2
 • Tix

  Tix

  Tix je ten typ citlivé dívky, která je nesmělá, ale touží po tom poznávat a objevovat. V tomto případě, hlavně kluky. Její posedlost odmítání jídla, ji v tom ale brání. Jak se dozvídáme Rae byla vždy její inspirací. Bohužel její posedlost neskončila dobře. Na začátku druhé sezóny se dozvídáme že Tix zemřela. A že její smrt má dopad nejen na Rae a Dannyho, ale také na doktora Kestera.

  Sezóny 1
 • Arnold Peters - Chop

  Arnold Peters - Chop

  Vtipálek party, který v průběhu první sezóny zjistí, že je zamilovaný do Izzy. Je velmi společenský a nezkazí žádnou párty. Teprve v posledním díle první dezóny se dozvídáme, že jeho jméno je Arnold Peters

  Sezóny 2
1

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás