My Mad Fat Diary
93/100 - 28×

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | E4 | 45 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Ian Hart (Kester Gill),

Postavy

 • Finn Nelson

  Finn Nelson

  Finn, hezounek z party o kterého ze začátku Rae zájem neměla. Zdál se jí povrchní a nezajímavý. Po čase ale změní názor, a vidí Finna jako svého prince. Počáteční nesympatie se mění v přátelství, a po přiznání Rae o jejím pobytu v léčebně se s Finnem sblíží. Druhá sezóna popisuje vztah a také odloučení mezi Finnem a Rae.

  Sezóny 2
 • Archie

  Archie

  Archie, hezounek a bavič party. V první sérii se z Rae a Archieho stanou blízcí přátelé a pomohou si v mnoha složitých situacích. Archie se v průběhu první ale i druhé sezóny snaží vyrovnat se svou homosexualitou.

  Sezóny 2
 • Izzy

  Izzy

  Izzy, sladká a naivní dívka z party. Všichni ji milují. V průběhu sezóny vychází najevo že chová stejné city k Chopovi, jako on k ní. Začátek druhé sezóny jim přeje, ale nic netrvá věčně.

  Sezóny 2
 • Kester Gill

  Kester Gill

  Terapeut z léčebny který se o Rae stará. Po prvních schůzkách se ale z Rae a Kestera stanou přátelé. Kester Rae plně podporuje a zároveň jí pomáhá. Během druhé sezóny ale pozorujeme, jak se Kester a Rae pomalu odlučují.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Rachel 'Rae' Earl

  Rachel 'Rae' Earl

  Rae, 16ti letá dívka, která strávila poslední 4 měsíce v psychiatrické léčebně. Jediné po čem touží je najít si přátele, kteří by ji vzali takovou jaká je. Díky shledání s nejlepší kamarádkou Chloe se jí to splní. Ta ji přivede do party, kde se neuvěřitelně sblíží. Bohužel prázdniny skončili, a Rae zjišťuje že mít perfektního kluka jako je Finn nestačí. Její nízká sebedůvěra vše zatracuje, a bohužel i okolí je nepřátelské.

  Sezóny 2
 • Linda Earl-Bouchtat

  Linda Earl-Bouchtat

  Velmi temperamentní žena, který si s Rae zažila nejednu trapnou či bolestivou situaci. Žena, kterou postava trápí ze všeho nejvíce. Ukrývání přistěhovalce a starání se o pubertální Rae tomu také moc nepřidá. Po svatbě s Karimem se zdá ale velmi šťastná. Ve druhé sezóně ale na ni čeká velké překvapení, z počátečního šoku z menopauzy vychází najevo, že menopauza se nekoná, ale že čeká rodinu.

  Sezóny 2
 • Danny Two

  Danny Two

  Danny, kamarád Tix a Rae z léčebny. Danny two se mu říká, protože nosí 2 čepice. Jeho příběh neznáme tak můžeme jen hádat. Aby pomohl Rae v jedné situaci uteče z nemocnice. Vše ale dopadne dobře. V druhé sezóně se po smrti Tix vzdá svých čepic, a zjišťujeme jak doopravdy moc mu Tix chybí.

  Sezóny 2
 • Chloe Harris

  Chloe Harris

  Chloe, velmi atraktivní dívka, a zároveň nejlepší kamarádka Rae. Před svým umístěním do psychiatrické léčebny se Rae a Chloe doplňovaly. Avšak odloučení a nedostatek kontaktu udělalo své a Rae netuší jak ji Chloe přijme. V průběhu první sezóny se spolu usmíří a vyřeší nejedno trápení. Přes aférku s učitelem až po těhotenství a odhalení deníku. Teprve v průběhu druhé sezóny ale vychází najevo, jak jsou odlišné.

  Sezóny 2
 • Tix

  Tix

  Tix je ten typ citlivé dívky, která je nesmělá, ale touží po tom poznávat a objevovat. V tomto případě, hlavně kluky. Její posedlost odmítání jídla, ji v tom ale brání. Jak se dozvídáme Rae byla vždy její inspirací. Bohužel její posedlost neskončila dobře. Na začátku druhé sezóny se dozvídáme že Tix zemřela. A že její smrt má dopad nejen na Rae a Dannyho, ale také na doktora Kestera.

  Sezóny 1
 • Arnold Peters - Chop

  Arnold Peters - Chop

  Vtipálek party, který v průběhu první sezóny zjistí, že je zamilovaný do Izzy. Je velmi společenský a nezkazí žádnou párty. Teprve v posledním díle první dezóny se dozvídáme, že jeho jméno je Arnold Peters

  Sezóny 2
1

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama