My Mad Fat Diary
93/100 - 28×

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | E4 | 45 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Ian Hart (Kester Gill),

S03E01: Who is Stan Ford?

S03E01: Who is Stan Ford?

Je červen 1998. Rae Earl má život jako teenager zvládnutý, i přes katastrofální interview na univerzitě. Nicméně změna je na obzoru ,díky gangu, který stejně jako Rae dospívá.

cz sk
23.6.2015
45 minut

Rae a gang se připravují na jejich společné poslední léto v Stamfordu. Rae bohužel zpackala její univerzitní interview – ale proč by vlastně chtěla odejít ze Stamfordu? Má zde gang, rodinu, a nejžhavějšího přítele v Lincolnshire. A třešnička na dortu? Finn dostane svůj vlastní byt, a navrhne Rae nabídku, která se neodmítá. Když ale Rae dostane nečekaný dopis od Bristolské univerzity, vše se má v budoucnu změnit. Nicméně Rae je neústupná, a chce zůstat ve Stamfordu. Dokonce se zavazuje k tomu, že pomůže Archiemu přijít o panictví ještě před tím, než odejte na univerzitu.Tak to také dopadne a sama mu najde ideálního kandidáta. Nový přítel Rae vnese do jejího života nový nadhled, a tím ji přinutí přehodnotit svá rozhodnutí a to má bohužel katastrofální důsledek na gang.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
njunjunju

Krásný úvod, ale u jiných dílů jsem se nasmála více.

26.6.2015 | 16:07:00
SaDiablo

<3 <3 <3

24.6.2015 | 17:34:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama