My Mad Fat Diary
93/100 - 28×

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | E4 | 45 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Ian Hart (Kester Gill),

S03E03: The final chapter

S03E03: The final chapter

Rae která se snaží vrátit zpět vše do svých kolejí, bohužel nevidí, jak velké jsou změny které se mezitím kolem ní udály. Bude tedy schopná dostat se přes největší dobrodružství ve svém životě?

sk
7.7.2015
45 minut

Rae se ocitne ve stejně nemocnici, kde to všechno začalo. Rae je přesvědčena že by měla zůstat, i když lékaři mají jiný názor. Nicméně po návšetěvě dr.Kestera – který je stále přesvědčen, že Rae je připravena ukončit léčbu, i přes všechny možné překážky – najde sílu vrátit se do svého života ve Stamfordu. Zpět ve škole, Rae dostává další ránu od Katie Springer, která jí upřímně a bez servítek řekne a vysvětlí, jaký dopad její nemoci měl na Finna a její přátele z gangu. Mezitím doma, Karim odjíždí za novou prací do Tunisu. Rae se snaží přesvědčit její matku aby jela s ním, a cítí ještě větší pocit viny, když odmítá s přesvědčením, že musí zůstat a starat se o Rae. Rae, snažící se vrátit zpět vše do svých kolejí, nevidí jak velké jsou změny které se mezitím kolem ní udály. Bude tedy schopná dostat se přes největší dobrodružství ve svém životě?Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Skadi Laufey

Hezký konec, dějové linky všech se krásně a smysluplně ukončili. Jen se asi nikdy nedostanu přes konec s Finnem a to co se stalo mezi ním a Katie. Každopádně sledovat vývin charakteru Rae po dobu vysílání bylo zajímavé a neustále mě drželo při pozornosti co dalšího se stane a jak to ovlivní ostatní postavy. Prostě sakra dobrý serial, který určitě někdy znovu zhlédnu. ;)

10.7.2015 | 21:59:59
SaDiablo

Akorát nebudu nikdy spokojená s tím, co udělali s Finnem v této sérii.

8.7.2015 | 17:58:05

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama